Eli mitä siis Paula haluaa Aaron oikeen tekevän. Onko se kerrottu jossain jaksossa? Liittyykö se Nellan sydän jotenkin tähän??
Kertokaa!!!
Mikä tää Eeva+Aaro+Paula juttu on? En ymmärrä.
7
561
Vastaukset
- EisePaulamitäänhalua
No Aarohan on sekopää, jolla on taas alkanut viirata normaalia enemmän. Tällä kertaa hän kuvittelee tosissaan, että kuolleen Paulan sielu on siirtynyt Evaan, koska Evan sydänvikainen tytär sai leikkauksessa Paulan sydämen. Hullu Aaro on nähnyt harhoja Paulasta, jotka ovat vahvistaneet hänen kuvitelmiaan Paulan sielun siirtymisestä Evaan. Tuskin Salkkareiden joulutauko ehtii tulla, kun Aaroa valkotakkiset vie hoitoon.
- ghfkopy0i5690iko
Eikös se ole toisin päin: Aaro näkee Eevan tyttäressä Paulan kun tällä on sen sydän. Ihmettelen vaan miten aikuisen naisen sydämen voi siirtää pieneen lapseen. Tämä tyttöhän sai sydämensiirron hyvin pienenä. Joka tapauksessa Salatut Elämät loppuu niin että Aarolla viiraa lopullisesti päästä ja hän kutsuu kaikki Pihlajakatulaiset häihinsä, räjäyttää koko paikan, hän saa Paulansa ja kaikki saavat surmansa. Näin Salatut Elämät tulee loppumaan. Eikös tämä jouluun mennessä lopu koko sarja. Saivat ainakin aikaisempien tietojen mukaan jatkoa vain vuodelle 2018 asti.
- hmm55
salkkarithan sai jatkot vuoteen 2023 asti
- SalkkaritPaskalla
Ettei oliski 2032 asti...
- Ärsyttävää
Mä en kyllä pysty sietää tämän roolihenkilö Eevan näyttelemistä. Siis miksi sen ääni nouseeee..
Onko hän näyttelijä. - Noojaa
Ärsyttävää kirjoitti:
Mä en kyllä pysty sietää tämän roolihenkilö Eevan näyttelemistä. Siis miksi sen ääni nouseeee..
Onko hän näyttelijä.Ja ne hampaat irvessä koko ajan, niinku hevonen markkinoilla. Kummallinen naamanvääntelijä, ylinäyttelee tai ei osaa näytellä. Ei ole yhtään luonnollinen esiintyessään. Aivan kuin olisi jotenkin k.. Noussut päähän. Nythän se rakastuu tuohon Aaron, eikä usko /piittaa vähääkään Aaron tuntevien henkilöiden kertomuksista Aaron tekemisistä..Jopa fiksu lakinainen Monica vaan neuvoo, että älä välitä muiden puheista tee niinkuin sydän sanoo. Pian ämmänruttu on kusessa. Jopa laki nainen Kyllä on jo salkkareihinkin liian naiivi käsikirjoitus. No toivottavasti Aaro hävittää ton hevoshampaan pysyvästi pois sarjasta!
Aarohan on ratkonut salaa Pietarin pöksyistä saumat ja tämän kassit valahtaa ambulanssissa potilaan naamalle. Kalle katselee kauemapana tuiki tietämättömänä mihin kauheuksiin hänkin vielä Aaron viettelemänä joutuu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1931442
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän138913- 85882
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?56849- 53806
Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t255683Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,10680Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä333651Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk58644Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?
"Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol72609