Onko tyttöystäväni ollut uskoton?

hämmentynyt26

Viime näkemisen jälkeen oli tyttöystävälleni ilmestynyt fritsu kaulaan, mistä voi olla kyse?
Sanoi ettei ole tavannut ketään sillä välin, voinko uskoa?

20

1464

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ohjasin selvittään hänen kanssaan asiaa vielä, sillä ei fritsut kaulaan ilmesty itsekseen tai tyhjästä.. joku on tehnyt sen/ ne.

      • Ei.epäilystä

        Näin on. Todennäköisesti tyttöystäväsi sisältä olisi vielä löytynyt vieraan miehen spermaakin jos olisit tutkinut asiaa.
        Eli selvä tapaus: pettänyt on.


    • Hetkenkirpasee

      No jos se fritsu oikeesti oli niin sano vaan että moikka. Jos annat tuon mennä läpi niin seuraavia kertoja tulee entistä helpommin. Maailma on täynnä uusia vaihtoehtoja, eikä sellaiseen kannata käyttää aikaa joka ei ole rehellinen.

    • PetettyTaas

      Mä suutelin tyttöä kaulaan Tajusin äkisti painaneeni huuleni jonkun toisen tekemään fritsuun. Tyttö tajusi värähtämisestäni kärynneensä. Toisaalta tajusi myös kaluni jäykettymisestä miten paljon se kiihoitti minua.

    • Nainem38v

      Mulle kävi niin, että suhteen alkuvaiheessa menin tapaamaan miestä, joka sanoi haluavansa olla vain kaveri kun oli yksinäinen ja lupas tavatessa vain halata. Pyys autoon istumaan ja kuuntelemaan musaa. Alkoiki sit lääppiä ja pussailla, teki fritsun kaulaan. Lähin pois ja sain sit vielä selville että kyseinen mies oli mennyt vasta naimisiin ja olivat saaneet vasta vauvankin. Kovasti pyyteli anteeksi käytöstään jälkeenpäin ja myönsi olevansa paska. Ei oltu vielä miesystäväni kanssa kovin kauaa tapailtu eikä virallistettu suhdetta, mutta silti harmitti mennä fritsu kaulassa treffeille kun keskityn aina vain yhteen kerrallaan vaikka juttelisinkin kaverina muille. Koskaan enää en tuolleen lähe mihinkään autoon istumaan. Vaikka suositus naisille onkin tapailla useeta miestä yhtä aikaa siihen asti kunnes on sovittu että ollaan vakavasti, en silti halua monia yhtä aikaa fyysisesti.

      • anonyymi_soU

        Vai että on suositus tapailla yhtä kuin useampaa miestä kerralla? Tätä peliähän voi sitten pelata kaksikin.


    • vieraanhimo

      On imutellut vieraan kanssa tietysti, ei ne itelleen kaulaan ilmesty, tuskin juossut pyykkinaruakaan päin kuten mun nuoruudessa sanottiin.

    • LyhyestiVastaus

      On Hän

    • Mieti.vaihtoehtoja

      Se voi olla jokin muukin kuin fritsu esim. ihottumaa tai hän on satuttanut kaulansa esim vetoketjuun.
      Kehottaisin seuraamaan tilannetta, eikä tekemään hätiköityjä johtopäätöksiä. Oletko kysynyt keneltäkään tuttavalta tyttiksesi touhuista.

      • selityksiäriittää

        Vai että vetoketjuun, muistan yhden ex tyttöystäväni hapuilevat selitykset kun oli fritsu kaulassa bileiden jälkeen, paita ärsyttää ihoa, väärää pesuainetta jne. Pettänyt on.


    • hämmentynyt26

      Olen itsekin vahvasti sitä mieltä että joku mies sen fritsun on tehnyt.
      Mutta onko tehnyt muutakin, sitä vaikeampi sanoa.

      • eihuolta

        Mistä tietää onko fritsun tehnyt joku mies? Näkyykö tehneen sukupuoli fritsusta? Useat naiset pitävät toisista naisista, varsinkin nykyisin. Todennäköisesti näin on tässäkin tapauksessa.


      • hämmentynyt26
        eihuolta kirjoitti:

        Mistä tietää onko fritsun tehnyt joku mies? Näkyykö tehneen sukupuoli fritsusta? Useat naiset pitävät toisista naisista, varsinkin nykyisin. Todennäköisesti näin on tässäkin tapauksessa.

        No ei ole kyllä koskaan vihjaissutkaan että olisi naisista kiinnostunut.


      • ajatteIija
        eihuolta kirjoitti:

        Mistä tietää onko fritsun tehnyt joku mies? Näkyykö tehneen sukupuoli fritsusta? Useat naiset pitävät toisista naisista, varsinkin nykyisin. Todennäköisesti näin on tässäkin tapauksessa.

        Ei fritsusta näy onko sen tehnyt mies vai nainen. Jos sen on tehnyt nainen, se ei ole pettämistä. Aloittajahan voi mennä seksiin mukaan kolmanneksi. Suosittelen!


      • tätämieltäoon
        ajatteIija kirjoitti:

        Ei fritsusta näy onko sen tehnyt mies vai nainen. Jos sen on tehnyt nainen, se ei ole pettämistä. Aloittajahan voi mennä seksiin mukaan kolmanneksi. Suosittelen!

        Eikai pelkkä fritsun tekeminen ole pettämistä muutenkaan?


      • Minätätä
        tätämieltäoon kirjoitti:

        Eikai pelkkä fritsun tekeminen ole pettämistä muutenkaan?

        Jos kiistää koko näkyvän fritsun olemassaolon ja synnyn niin mitähän muuta mahtaa kiistää tulevaisuudessa
        Ei voi luottaa.


      • eikovinronkeli
        hämmentynyt26 kirjoitti:

        No ei ole kyllä koskaan vihjaissutkaan että olisi naisista kiinnostunut.

        No ei kai naiset sitä myönnä, kihlattuni nuorempa olessaan suuteli toista naista, no huppelissa mutta kuitenkin, kyllä vähän katoin pitkään.


      • Anonyymi
        hämmentynyt26 kirjoitti:

        No ei ole kyllä koskaan vihjaissutkaan että olisi naisista kiinnostunut.

        Nainen huorannut älä ole pölvästi ota ero


    • pölynimurikaulassa

      pölynimuri onnettomuus ollut varmaankin vain

    • Selvännäkijämä

      Ei ole ollut uskoton. Henkselit hiertäneet jäljet kaulaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Uskaltaako tässä luottaa siihen että

      Ehkä rakastetaan toisiamme?
      Ikävä
      104
      1076
    2. Tunnusmerkkejä Kaivatulle

      Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt
      Ikävä
      58
      1025
    3. Oletko nainen enää täällä?

      En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv
      Ikävä
      61
      830
    4. Miehen ja naisen ystävyys

      Mitä järkeä on miehen ja naisen ystävyydessä jos toinen ajattelee toisesta enemmän= on rakastunut ja toivoo yhdessä oloa
      Ikävä
      144
      808
    5. Pidätkö itseäsi varattuna

      Kaivatullesi?
      Ikävä
      65
      695
    6. Naisten top-5 red flagit

      1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel
      Ikävä
      103
      591
    7. Pyydetään tiedonantoa "hyvinvointitalo"-hankkeen nykytilanteesta

      ja aikataulusta. Odotetaanko uutta hallinto-oikeuden päätöstä. Hallinto-oikeushan antoi teknisenlautakunnan lupajaosto
      Pyhäjärvi
      89
      581
    8. 78
      551
    9. Rakastan sinua

      Anteeksi että epäilin sinua.. ❤️
      Ikävä
      53
      547
    10. Mitähän meinaat

      Vai meinaatko mitään kohtaamisen suhteen?
      Ikävä
      39
      528
    Aihe