Suosituimmat puheenjohtajat: Jussi Halla-aho ja Li Andersson!

Kyllä meinasi leuka venähtää kun tämän näin! Mutta olihan nuilla molemmilla enemmän kuuntelijoita kuin kaikilla muilla puheenjohtajilla yhteensä
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • Totuuden puhujalla ei oo sijaa majatalossa. Nää ns.maailmanparantajat saavat sympatiaa vailla mitään reaalista pohjaa...

    Äänestä

Homoseksuaalisuus on jo nyt laitonta Bruneissa, mutta keskiviikkona siitä tulee kuolemalla rangaistava rikos.

Rehellinen ja hetero,sen olla pitää!

Äänestä

Suosituin eläin on tällä hetkellä Virosta Suomeen tuotu ruuna joka tunnistaa eri heinälaadut, kannabis mukaan luettuna.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


juupali kirjoitti:

Kyllä meinasi leuka venähtää kun tämän näin! Mutta olihan nuilla molemmilla enemmän kuuntelijoita kuin kaikilla muilla puheenjohtajilla yhteensä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu