Oletteko koskaan materialisoituneet ulkomaille? Ekaksi täällä yhtäkkiä toisaalla ja yleensä välissä lento-kone? Joskus olen materialisoitunut ulkomaille ilman lentokonettakin mutta silloin on ollut kyseessä yleensä auto-mobiili.
Tiesittekö että autokin on kuin aika-kone? Pääsee nopeasti ajassa eteenpäin, paljon nopeammin kuin kävellen. Aika-kone toukokuun loppuun.. https://www.youtube.com/watch?v=7brc3Hi5S_M
oletteko koskaan..
4
<50
Vastaukset
Joo, ja sitten jos siitepöly vaivaa, niin voi matkata sillä allergia- junalla aikamatkan Leningradiin. Miten ymmärrät Aikakoneen toukokuun keltaisuuden? Koivun siitepöly vai päättäjäisjuhlien virtsa?
Sullahan oli ennen katoamistasi suunnitelma, että teet road- tripin vai oliko se sitten tavallinen trippi - en muista. Sun piti lstriimata suora lähetys tällä palstalla Lepikon Torpasta. Koska tämä toteutuu ja onko Q ja A- osio?Ymmärrän sen hiukan roisisti virtsaisen kuivuneen siitepölyn lakanoiden välissä aikakonetta kuunnellen naikkosen vieressä maaten hamaalla 90-luvulla.
Allergiasta en kärsi ja muistan hamaan harmaan tammikuisen pietarin 94..olisi aika mennen venäjälle mutta moskovaan asti mikä ettei baikalillle asti.
Ymmärrän että retkisuunnitelmani armaassa harmaassa suomen maassa ja puheeni liukenee usein koskenkorvaan pariksi päiväksi ja sitten useaksi päiväksi nelosolueeseen, lonkeroon jopa siideriin. sitten vieroitusoireita hoidellessa unohtuu retket ja matkat ja suunnitelmat,enkä hyppää hassen siivellekään.Huomattu on, bussissakin aika kuluu paljon nopeammin kuin bussipysäkillä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tänään pyörit ajatuksissa enemmän, kun erehdyin lukemaan palstaa
En saisi, silti toivon että sinä vielä palaat ja otetaan oikeasti selvää, hioituuko särmät ja sulaudummeko yhteen. Vuod224234- 183236
Seiska: Anne Kukkohovi myy pikkuhousujaan ja antaa penisarvioita
Melko hupaisaa: https://www.seiska.fi/vain-seiskassa/ex-huippumalli-anne-kukkohovin-amerikan-valloitus-vastatuulessa-myy3982284- 271961
Nainen, sellaista tässä ajattelin
Minulla on olo, että täällä on edelleen joku, jolla on jotain käsiteltävää. Hän ei ole päässyt lähtemään vielä vaan jost2391939- 341854
- 321649
- 151528
Kulujen jako parisuhteessa
Hei, miten teillä jaetaan kulut parisuhteessa? Työttömyyttä ja opiskelua tulee omalla kohdalla jatkumaan vielä jonkin ai681260- 121251