Minkälainen kuntosali se uus kemissä.

Eli kannattaako siirtyä kuntokeitaalta. Onko halvempi, mites laitteet yms.
1632
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hieno ja hyvä paikkahan se.... Tosi viihtysä. Kaikki laitteet ovat uusia.
En tiä minkälainen hintataso keitaalla on nykysin, ku on vaihtanu omistajaa mutta BC:llä hintataso on kohtuullinen. Hinnat riippuvat tietysti siitä mitä haluaa. (sali, spinninki, pump jne.) Halvempi joka tapauksessa kuin Kuntokeitaalla ennen, siinä hinnoittelussa ei ollut järjen hiventäkään nähtävissä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tietämätön kyselee kirjoitti:

Eli kannattaako siirtyä kuntokeitaalta. Onko halvempi, mites laitteet yms.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu