naiset kelpaisko

kun nyt tulisit kotiin niin miehesi tekisi sinulle köyhiäritareita ja hilloa ja kermavaahtoa ja kunnon kahvit siihen ja jälkkäriksi kunnon suukko
26<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 26

Vanhimmat

Olishan se ihanaa jos mies oliis kokannut, kun tulisi töistä kotiin. Mutta ei kovin paljon noin makeaa syötävää. Mutta kuka vaan ei kelpaisi, suunnilleen samaa ikäluokkaa.

Äänestä
  • eli ei kelpaa mutta eihän sinun ole pakko laittaa hilloa ja kermavaahtoa ja suukkoa et haluaisi kun etoaa liian makea suukko niin mikä samaa ikäluokkaa pullako vai hillo

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    eli ei kelpaa mutta eihän sinun ole pakko laittaa hilloa ja kermavaahtoa ja suukkoa et haluaisi kun etoaa liian makea suukko niin mikä samaa ikäluokkaa pullako vai hillo

    Miehen pitää olla samaa ikäluokkaa kuin itse olen!

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Miehen pitää olla samaa ikäluokkaa kuin itse olen!

    oli minkä ikäinen tahansa niin tuskin toiste pussailee jos suukko on ällön lällöä ja etoaa niin ehkä se mies ei ole oikea sinulle vaan on oikea jollekkin toiselle naiselle jota suukot ei etoa

    Äänestä

Ärsyttävä ajatus; kunnon suukko.
Miksi ei ensin suukko ja syönnin jälkeen hartia- tai jalkahieronta?

Äänestä
  • tuskin hartia tai jalkahierontaa saisit jos suukko ärsyttää ja sinua ärsyttää kaikki kyllä mies miettii miksi edes teinkään täytyiskö katsoa vähän erilaisempaa naista jolle suukko kelpaa

    Äänestä

😍😍😍😍🥰 taatusti kelpais.

Äänestä
  • hienoa tosi hienoa että ilahtusit ja jälkkäriksi sinua kyllä lempiskin ja koko illan hemmottelisi sinua

    Äänestä

  • Sehän ois sitten taarusti mun mies😍😍😍😍😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 hemmottelisin lempien takas.

    Äänestä

Kelpais, kuhan ei ole pakko syödä.

Äänestä
  • ainakin yksi on syötävä no miksi et syö

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    ainakin yksi on syötävä no miksi et syö

    Nyt on flunssa päällä, ei maistu mikkään..

    Äänestä

  • Wwuwuw kirjoitti:

    Nyt on flunssa päällä, ei maistu mikkään..

    no sanotaan että olet terve ja parantunut flunssasta

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    no sanotaan että olet terve ja parantunut flunssasta

    Sitten kuule syödään niin että repeää..

    Äänestä

  • Wwuwuw kirjoitti:

    Sitten kuule syödään niin että repeää..

    no tuo kuulosti hyvältä niin maistuisko flunssaiselle edes suukot ja orgasmit

    Äänestä

  • Wwuwuw kirjoitti:

    Sitten kuule syödään niin että repeää..

    eikä ihan niin paljon tarvi syödä että repeää mutta tuollaista potilasta tai flunssa toipilasta kyllä haluaa hoitaa ja hemmotella että paranee nopeammin

    Äänestä

  • Wwuwuw kirjoitti:

    Sitten kuule syödään niin että repeää..

    anteeksi taisin innostua liikaa

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    anteeksi taisin innostua liikaa

    Älä ny murene.. 😄

    Äänestä

En tykkää hemmottelusta. Suukko riittäisi. Laitan itse ruuat, mies voisi katsella urheilua ja pitää suunsa kiinni, niin olisin tyytyväinen:)

Mut ihana varmaan jollekkin joka tykkää.

Äänestä

Kelpais, mut salaattiannos olis terveellisempi.

Isäntä tekee kyllä hyviä lettusia ja vohveleita.🤤

Ja kääretorttua, nam.

Äänestä

Kelpais:)...

Äänestä

Kelpaisi kyllä. On hienoa ,kun kumppani on ajatellut minua poissa ollessani ja on valmistanut minulle jotain.

Äänestä

Entäs makkarakastike?

Äänestä

Taatusti kelpaisi, mutt köyhätritarit on sokerilla&kanelilla, kun taas rikkaatritarit tarjotaan kermavaahdolla ja hillolla... hätätapauksessa vaniljajätskikin käy.

No sellainen suomalainen suukko passais, mutt ei mikään ranskalainen kielisuudelma, sillain ett äijän kieli on puoliks mun kurkussa ja kuola valuu mun paidalle, siitä on romantiikka silloin kuule kaukana.
Parisuhteessa kuule kuuluukin hemmoitella toista osapuolta... silloin tällöin, ja se tarkoittaa/koskee kumpaakin sukupuolta.

Äänestä

Kelpaisi toki. Ihana jos mieskin joskus kokkaa. Tai miksei vaikka aina. Normaalin työpäivän jälkeen ottaisin kylläkin mielummin ihan kunnon ruokaa. Tuollainen tarjoamasi kokkailu menisi paremmin aamupalana (en tykkää suolaisesta aamuisin), tai mikäli tulisin töistä kesken päivän, iltapäiväkahville :D

Tänään en tosin jaksaisi syödä mitään. Söin liian raskaan lounaan. Mieheni varmaankin kyllä tietäisi milloin olen lounastanut asiakkaiden kanssa, pitkän kaavan mukaan.

Äänestä

Eipä vaan kävisi. Koirahan siihen on haudattuna. Muutenkaan ei oo kiva, että häiritään töiden jälkeen. Haluan nököttää hetken yksinäni.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

kun nyt tulisit kotiin niin miehesi tekisi sinulle köyhiäritareita ja hilloa ja kermavaahtoa ja kunnon kahvit siihen ja jälkkäriksi kunnon suukko

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu