Jan Zelesny naimisiin 26v naisen kanssa!!

https://www.iltalehti.fi/yleisurheilu/a/9c99f048-5536-47c0-9e1b-09261c1b7bcf

Olisihan tuo nainen saanut jonkun 35v kakranakin, mutta valitsi parhaassa iässä olevan aikamiehen
1357
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Luulisi Zelesnyn meriiteillä saavan tasokkaammankin keihäänheittäjättären.

Äänestä

Zelesny on kuuluisa kheppisankari.

AsianVierestä

Äänestä

Nainen on, kuin tzekkiläinen kuulantyöntäjä, eikä saa ikäisiään komistuksia vaan piti tyytyä pappaaaaan

1Äänestä
  • Katkeran kurpan rutinaa, nainen on kauniimpi kuin suomen"missit"

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Katkeran kurpan rutinaa, nainen on kauniimpi kuin suomen"missit"

    Mutta eikös tuo ole jo kurppaiässä palstatotuuksien mukaan?

    Äänestä

Hieno juttu heille, että ovat löytäneet toisensa.

Äänestä

Otat sinäkin nyt sitten sen nuoren naisen.

Vai mikset ota?

Äänestä

Tuo Zelezny taitaa kävellä kaupungillaki tuon keppinsä kanssa, eikä jätä sitä edes ravintelin narikkaan. On se niin rakas kapistus tuo keehäs. Se toimii myös jäänrikkojana. Naiset tulevat juttelemaan ja sivelemään keihään pintaa kysyen sen tasapainosta tai miten sitä käytetään. Jan van Zelesny sopii sitten vaan ne ekat tekniikkatreenit ja naisen pitää laittaa heti pakarat paljastavaa ylle, ei mitään väljiä villaisia collagehousuja nääs.

AsianVierestä

Äänestä

Niin... Onnea vaan Janille.
Eikö näitä naisia saa sitoutettua muutoin kuin avioliiton kautta. Kaverilla jo kolmas avioliitto. Itse olen aina sanonut, että se alkaa olla vitsi jo sen ensimmäisen jälkeen. Ilmeisesti ihmiset eivät miellä sitoutumista sitoumiseksi ilman juridisia päätöksiä asiasta.

Äänestä
  • Toi mies ei ole normaali, varmaan nukkuukin keihäs kainalossa ja sitä moni nainen ei kyllä hyväksy samaan sänkyyn.

    AsianVierestä

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Toi mies ei ole normaali, varmaan nukkuukin keihäs kainalossa ja sitä moni nainen ei kyllä hyväksy samaan sänkyyn.

    AsianVierestä

    Varmasti keihäälle käyttöä......Sängyssäkin...Tuskin nuorikko panee pahakseen.

    Äänestä

10v ja sitten vaihtaa nainen nuorenpaan siippaan viagra papan.

Äänestä
  • Nainenhan on jo yli 25v ja näin ollen alamäki kohti kurppaantumista on alkanut. Urheilijataustansa ansiosta onnistui sitouttamaan superytm:n vanhemmallakin iällä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.iltalehti.fi/yleisurheilu/a/9c99f048-5536-47c0-9e1b-09261c1b7bcf

Olisihan tuo nainen saanut jonkun 35v kakranakin, mutta valitsi parhaassa iässä olevan aikamiehen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu