Nyt ruutuun läjähtää viesti, ett rekisteröidy ja kirjaudu sisälle, jos aiot mielipiteesi ilmaista. Se taisi olla tässä sitten PISTE, mun kohdaltani.
Nämä uudistukset ovat yks toisensa jälkeen olleet aina vaan surkeampia. En ymmärrä miks henkilöllisyys on oltava keskustelupalstalla jonkun valvojan tiedossa.
Pitäkää tunkkinne; vai miten se nyt sanonta menikään...
Jonkun tinderipalstan seksi voittoiset keskustelut ja irtoseksin myynti ilmoitusten kohalla se ehkä onkin viisasta... mutt, no joo. Heippa!
ex-trollikka
Mitkään keskustelut eivät näy ainakaan mulle enää, aamulla vielä sain viestin läpi...
12
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Ihan perseestä tää on. Ääliöt näitä uudistuksia tekee.
Täydellistä.
- Anonyymi
Oletko sä vahingoniloinen toisen harmistukselle?
xL Anonyymi kirjoitti:
Oletko sä vahingoniloinen toisen harmistukselle?
xLEn. Olen vain tyytyväinen että iskee kova kuri tänne.
Tekee hyvä sinullekin.😁Anonyymi kirjoitti:
Oletko sä vahingoniloinen toisen harmistukselle?
xLOon vahingon iloinen siitä, mistä ette pääse eroon.🥰
Tänne rekkojen puolelle on tullut myös uudistus.Anonyymi kirjoitti:
Oletko sä vahingoniloinen toisen harmistukselle?
xLTäällä ei hutaista vastauksia vaan joudutte ...hihihihii
- Anonyymi
valtakunta kirjoitti:
Täällä ei hutaista vastauksia vaan joudutte ...hihihihii
Mä voin aivan hyvin huitaista mitä vaan. Ei tää mitään varmistuksia kysele.
xL
Mä kaipaan niitä alapeukkuja, joilla merkkasin lukemani viestit..
Muutoin tää toimii mulla kuten ennenkin, mitä nyt maisema on muuttunu..Sen lisäks, että ketjujen ulkoasu on nyt perseestä, niin miksi vastatessa joudut valitsemaan kuvia...Vahvista ettet ole botti vaikka on rekattu nimimerkki.
Kukkuu...titityyy.- Anonyymi
Jospa sillä keinolla karsitaan pahimmat piripäät kirjoittelemasta.
xL
Älä nyt vielä luovuta, pieniä alkuvaikeuksia vaan
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?1413856Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville613495Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.122834Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?
Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -1152424- 1722073
Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?
Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa311486Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?
SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka471434- 541232
IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...
71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih161023Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois1101003