Seksiä saava on aina onnellinen.
Panomies on onnellinen mies
15
53
Vastaukset
- Anonyymi
Millä tavalla? Miten se näkyy hänessä? Väitteelle pitää olla todisteet.
- Anonyymi
Voi s..käsistä tulla vihaiseksikin.
- Anonyymi
Ei sitä ä:tä siihen väliin.
- Anonyymi
Parisuhteessa elävänä miehenä voin vahvistaa tämän. Säännöllinen seksi pitää tyytyväisenä. Tuntuu, että elämästä ei mitään puutu. Mieli on vireä eikä kaipaa mitään.
- Anonyymi
Noin varmaan jos sulla on kaunis itseäsi nuorempi nainen. Jos sulla sen sijaan on ruma vanha kurppa et ole taatusti tyytyväinen.
Mitäs hittoa sitten onnellisesti täällä notkut? Tekee niin vireäksi, että tunnet itsesi jälleen ihan sinkuksi?
Selitys, kiitos."Tuntuu, että elämästä ei mitään puutu."
Kommentointisi täällä todistaa muuta.
Vieläpä sunnuntaina tähän aikaan.
Jos olis tuota, olis varmaan siihen keskittymistäkin.
- Anonyymi
Niinhän se on, minun tyttöystäväkin on sanonut että tarvitsee seksiä säännöllisesti.
Nuoresta lähtien olen ollut seksuaalinen ja halunnut aina seurustella. Olen ollut 20 vuoden aikana noin 8 kuukautta sinkkuna.- Anonyymi
Tyttöystäväsi on huora, ja epäinen ettei kyseessä ole mikään"tyttö"vaan ikääntynyt nainen.
- Anonyymi
Ei palstan miehet pääse panemaan.
- Anonyymi
On myös onnettomia suhteita jossa ei seksiä harrasteta. En sitten ymmärrä miksi olla sellaisessa suhteessa.
Varmasti kuka tahansa hyvää seksiä harrastava on sillä hetkellä onnellinen.
- Anonyymi
Mielenkiintoinen näkemys. Miksihän moni seksiä"saava"on tehnyt itsemurhan tai masentunut vakavasti, itsekin tiedän tuollaisia tapauksia.
- Anonyymi
Oletko onnellinen panomies?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614298KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1362989Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo452332Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?442218- 241873
- 911792
- 281586
- 221529
- 1471367
- 321200