Harrasta kaikenlaisia seksileikkejä,

Anonyymi

olen 42v. nainen. Naimisissa miehen kanssa. Siis ihan kauheeta , eikö vain ? Mutta jotkut harrastavat urheilua, monet tupakointia, useille maistuu alkoholi tai ruoka. Minulla ei ole muita harrastuksia seksin lisäksi. Seksi on kivaa monenlaisten fetissien kera höystettynä. Ja kun tuossa alussa kerroin, niin kaikenlainen seksi käy, mutta muutamat "lajit" ovat erityisen mieluisia.

8

751

2Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Millaiset fetissit tarkemmin sanottuna ovat mieleisiasi...voit kirjoittaa aiheesta myös spostiini [email protected]

    • Anonyymi

      Mä haluaisin kans kuulla näistä fetisseistä ja seksistä jota harrastat?
      kalunkova(at) netti.fi, olen 40v mies

    • Anonyymi

      Hei,
      Täällä ollaan kanssa naimisissa.... Mutta, vain minä olen harrastusta vaille oleva 40v. mies, varsin kokeilun haluinen yksilö käytettävissä..
      tuntuu, että pidän uudesta harrastuksesta, vaikka olen varsin kokematon olenkin.
      Nautitaanko yhdessä?

    • Kerro ihmeessä mistä tyykkäät eniten?

    • Anonyymi

      Voisitko kertoa ne "muutamat " lajit ?

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Hyvä se on että ihmisellä on harrastuksia. Sitä paitsi seksi on terveellinen harrastus. Minäkin pidän. Soolona tulee nykyään harrastettua, kun vakikumppania ei ole ja satunnaisten kanssa ei jaksa säätää.

      Ei tuossa mitään kauheata ole.

    • Anonyymi

      Täällä 50v mies. Kerrohan fetisseistäsi ukko1269 @meiliboxi.fi postiin. Minullakin on fetissejä. Voitas jutella niistä enemmänkin.

    Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eroa Orpo! Orpo eroa!

      Suomen kansa vaatii viimein ottamaan meidät huomioon, eikä vain ulkomaalaisia pääomasijoittajia. Koska täällä Suomessa
      Maailman menoa
      229
      3279
    2. Riikan vappumiljardin maksavat sairaat, vanhukset ja kuolleiden omaiset

      Vappumiljardi, eli Riikan päätös laskea yhteisöveroa kaksi prosenttiyksikköä 18 prosenttiin, vie verotuloja noin miljard
      Maailman menoa
      27
      2367
    3. Naiset ei halua kilttejä miehiä

      Näin se vaan on..jos olet ilman tatskoja, et rähjää, sinulla ei ole rikosrekisteriä, olet liian kiltti, et sano pahasti,
      Ikävä
      325
      2075
    4. SDP esti Suomen luisumisen kohti 1984 Orwell -yhteiskuntaa

      Äärioikeistohallitus olisi halunnut Stasin tapaan mikrofonit jokaisen kansalaisen kotiin, mutta SDP esti tuon siirtymän
      Maailman menoa
      79
      2012
    5. Odottavan aika on pitkä, Lindtmanin hallitusta tule jo!

      Eilisen perusteella nykyinen hallitus epäonnistui kaikissa vaalilupauksissaan, joten olemme ansainneet uudet eduskuntava
      Maailman menoa
      108
      1911
    6. Wille Rydman (ps) osoitti olevansa kommunisti

      Hän toistaa Neuvostoliiton virhettä. Haluaa pitää palveula yllä maksoi mitä maksoi, vaikkei ole maksavia asiakkaita. --
      Maailman menoa
      38
      1773
    7. Ainoastaan 10 aloitusta ekasivulla yhdeltä henkilöltä

      Kovasti on vaivaa, ei oo muuta tekemistä tällä henkilöllä päivisin ja öisin... Taas märehtimistä ja samaa jankutusta.
      Joensuu
      31
      1658
    8. Seiska: Helmi Loukasmäki paljastaa - Näin Danny ja Helmi tapasivat

      Helmi Loukasmäki, 25, ja Ilkka Danny Lipsanen, 83, ovat seurattuja julkkiksia. Mutta tiesitkö, miten he tapasivat? Lue
      Viihde ja kulttuuri
      31
      1469
    9. Menettämisestä

      Ajatteletko, että olet menettänyt mahdollisuutesi häneen? Osaatko sanoa miksi niin tapahtui?
      Ikävä
      125
      1341
    10. Särkyneelle sydämelle

      Särjin sun sydämen En voi lakata itkemästä Minuun tekee kipeää Koska sinuunkin. Että näin.. En ole runoilija😂
      Suhteet
      30
      1300
    Aihe