Maapallon ulkopuolella on todistetusti nyt elämää ja vieläpä lähimmällä planeetalla kuulla. Niin. Kuu on enemmän planeetta kuin kuu vaikka onkin maan kiertolainen. Kussaa siis on elämää.
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000006397981.html
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000006397981.html
Vastaukset 10
Vanhimmat
Jos vaan nuo löytäisivät jotain orgaanista emmettä niin kuu olisi pian täynnä näitä ja tietenkin orgaaninen aine lisääntyisi ja ötökät kehittyisivät.
Väärä linkki, tässä oikea.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/24185320-227f-43bd-bd50-641280aa72c9
Siinä yhdessä kuvassahan on ainakin selvästi piirrettynä nahkaan annunakkien salaisen kuutukikohdan kartta.
Missä ne kuuhiiret on, jotka syö kuujuustoa ja aiheuttaa arpia kuun naamaan?
Joko ovat nämä astronauttien Kuuhun jättämät kakkapussit aikaansaaneet elämän kehittymisen Kuuhun. Ei pitäisi ihmisen mennä sörkkimään biodiversiteettiä.
Varmaan niistä on syntynyt uusia kuunatseja kuuvihervassareita.
Haa.. astronauttien Kuuhun jättämistä ulosteista pystytään DNA testillä tarkasti määrittelemään ketkä astronautit ovat kuussa käyneet.
Nyt pitää lähettää kuumönkijä kerämään kakkapussit talteen ja tekemään DNA-testit .
Ei kukaan halua mennä tonkimaan Neil Armstrongin kakkapusseja. Tämän takia kiinalaiset lähettivät luotaimensa Kuun pimeälle puolelle. Corona-viruksesta on tarpeeksi harmia, joten ei mitään turhia riskejä. Israelilaiset ja intialaiset lähettivät tänne Kuun näkyvälle puolelle mönkijänsä ja miten kävi. Nii-in kuunatsit possauttivat hajalle heidän mönkijänsä.
Ihan semmonen huomio vaan, että kuinkahan kauan nämä karhunkaiset sietää hapetonta oloa kryptobioosissa, eiköhän nuo tuohon kuun hapettomuuteen kuole melko piaan veikkaan.
Kaikista mahdollisista maista tuntuu oudolta että juuri Israel lähetti noita öttiäisiä kuuhun. Miksi ihmeessä Israel. Uskovatko he oikeasti kuunatseihin