Nyt kun ihmisillä ei ole mitään tekemistä kuin käkkiä kotona ja paneskella
Tuleeko ensi jouluna baby boom?
Anonyymi
863
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Toivotaan että tulee ♥️😘
Oman osuuteni tehnyt lisääntymisessä ja seksiä harrastetaan nautinnoksi.
yksi lapsi iltatähti 😉
Heh, ei ja ei. Minun lisääntymiset on lisäännytty. Siinä ei auta haluaminenkaan, kun fyysisestikin lisääntyminen on tehty mahdottomaksi. Sitä ei voi enää perua. Muiden vuoro täyttää maailmaa.
Ei tule meille ainakaan. Siitä pidetään visusti huoli, ja kun tää sotku on ohi, menen sterilisaatioon. Elokuussa tulee 30 vuotta täyteen ja pääsen.
Tekemiset ei lopu kesken. Tiskiharjakin mulle huutaa. Nojatuolissa voisi katsoa Columboa, mutta tiskiharja taitaa käydä päälle. Tiskaus - lounas - tiskaus - Columbo.
Mymmymmym...mmmm mjaa ;)
Eiköhän ihmiset edelleen osaa käyttää ehkäisyä halutessaan välttää lasten saantia. Kun ehkäisy on kunnossa niin eipä se seksin harrastamisen lisääminen raskaaksi tee.