Pakkanen on ulkona nyt ei huvita ulkoilmailla, eikä lentokoneillakaan lennellä korkeaoktaanistaa kerosiiniakaan juoda ja syödä.
Jalostajan isoista purkeista lihakeittoa, purkkilihasta.
Nooh höpöttelyistä ruokaideoihinkin.
Anonyymi
4
<50
Vastaukset
Savusta ahvenia. Ne on aina herkullisia.
- Anonyymi
Ei näy kävelysauvalla varustettuja ihmishenkilöitä nyt kovin suurin määrin.
Näen säätilanteen painamalla tietoneella nappia, avaruus sää. Anonyymi kirjoitti:
Ei näy kävelysauvalla varustettuja ihmishenkilöitä nyt kovin suurin määrin.
Näen säätilanteen painamalla tietoneella nappia, avaruus sää.Hyvät savustuskelit. Näkee ihan kun ikkunasta ulos katsoo.
Kalakeitto pakasteseistä tai sitten lihapullat kermaperunoilla. Jotain mistä riittää työevääksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1114659Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1734405Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.951779- 4031671
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331433Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3561127Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61119- 59992
- 67989
- 92948