Viruksen jäljittäminen puhelimella.

Toimiiko lankapuhelimella tai 20 vuotta vanhalla Nokialaisella?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mitähän sä trolli vielä keksit

Äänestä
  • Kyllä . Minä voisin myyä laturin siihen lankapuhelimeesi 😉

    Äänestä

Kannattaa katsoa totuutta silmiin. Kai ministerin ainakin pitäisi käsittää ettei kaikilla ole älypuhelimia. Saatas edes nettiyhteys kaikkialle Suomeen. Tosin ymmärrän tietenkin senkin että nämä toimet on kehitetty Kehä 3 sisälle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Toimiiko lankapuhelimella tai 20 vuotta vanhalla Nokialaisella?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu