Seitsemisen Kansallispuisto Multiharju vaellus ja retkeily. Upea paikka liikkua luonnossa.
https://www.rantapallo.fi/vaeltaja/2020/05/17/retki-multiharjulle-seitsemisen-kansallispuisto/
Aarnimetsässä Multiharjulla Seitsemisessä vaellus
Anonyymi
6
<50
Vastaukset
- Anonyymi
https://youtu.be/NgpCiCYu8r4 Kuinka paksu mänty tuossa on? Suomen paksuin?
- Anonyymi
Mahti petäjä Seitsemisen suurin.
Kyllä, suosittelen lämpimästi 😊
- Anonyymi
Aivan liikaa väkeä tuollakin öön...
- Anonyymi
Metsän puista voimaa saan kyl näin öönn
- Anonyymi
Joko tulvat ja routa loppunu Seitsemisessä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas2131413- 961266
Ikävöin sua
Sä vaan pyörit mun mielessä, en saa sua unohdettua. Tilanteesta tekee vaikean sen kun molemmat ollaan varattuja ja tilan31057Oletko pitkävihainen ja onko sinulla " huono muisti muisti "?
Mitä asioita et unohda tai anna anteeksi ? Mitä asioita voit " unohtaa" tai unohtaa? Vastaa koskien kaivattuasi tai yle15971Neljä kuukautta vankeutta, kenelle?
Kuka tuomittiin ehdottomaan neljän kuukauden vankeustuomioon ja korvauksiin?9918Minä täällä vaan
Ukko jota oot joutunu joskus sietämään työnpuolesta. Toivottelen kauniita unia💛86890Jos haluat jatkaa tutustumista
Pyydä mut suoraan kunnon treffeille. En lähde mihinkään epämääräiseen viestittelyyn enää.59828- 32820
T, miten mun pitäis toimia
Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest37758Oho! Esko Eerikäinen joutuu palaamaan "kalakukkokaupunkiin" - Tämä syy ei jätä kylmäksi!
Esko Eerikäinen on kyllä monessa mukana ja uskaltaa heittäytyä. Hatun nosto siitä! Eerikäinen palasi “kalakukkokaupunkii44744