Itsaria hautoavalla on nyt Korona avustamassa

Itsetuhoinen henkilö ei välitä tippaakaan määräyksistä mutta nauttii täysin siemauksin elämästä
3172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Monella itsetuhoisella on mennyt pupu pöksyyn.

Äänestä

Korona on aivan liian nopea ratkaisu hautovalle persoonalle.

Itse olen mielessäni päättänyt , että jos homma ei toimi kuten olen suunnitellut vedän tarkalleen 100 vuotiaana "letkut irti".

Äänestä

Samalla voi tehdä laajennetun itsemurhan, kun ottaa mukaan mahdollisimman monta henkilöä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Itsetuhoinen henkilö ei välitä tippaakaan määräyksistä mutta nauttii täysin siemauksin elämästä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu