jos olisitte palstalaisen puolisoita??!
🤣🤣🤣🤣
Lol omg
Kelatkaa heii
32
378
Vastaukset
- Anonyymi
Niin jos kirjoittaisi kaikki suurimmat salaisuutensa aina toisille jonnekin keskusteluihin ja jättäisi aviopuolisollekin ne kertomatta.
- Anonyymi
Hän tietää kyllä suurimman osan asioista, valitettavasti. Silti jaksaa..
Ois kyl aika kreisii. :D
No siis hei mä oon 🙋♀️
Hihi, ollut periaatteessa kahdenkin 🤭😍- Anonyymi
Mieheni ei varmaan ymmärrä että kirjoittelen ja vainoan täällä itseäni lohduttaakseni.
- Anonyymi
Minun mies todennäköisesti pitää näitä akkojen , teinien ja miesten jotka eivät saa koskaan piparia sellaisten juttuna.
- Anonyymi
Mieluummin niin kuin että puoliso pelaisi päivät ja yöt.
Ei mahtuisi samalle palstalle. Akka saisi etsiä toisen mestan.
- Anonyymi
Ei palstan laiskat lapaset kelpaa puolisoksi kenellekkään
Jätetään se puoli muille mulle riittää ihana mies. Silittelee vieläkin masua vaikka vauva on tullut
- Anonyymi
Onnea 🧡
- Anonyymi
Valtakunta, niin tulipa taas pommiteltua Uutena Vuotena... Full HD oli komea, ja täysin turhaakin.
Anonyymi kirjoitti:
Valtakunta, niin tulipa taas pommiteltua Uutena Vuotena... Full HD oli komea, ja täysin turhaakin.
On komea, minustakin.
- Anonyymi
Vähän jotenkin sarkastistakin kun tuon viiruksen tiedoksiannot aina kaikkialla ensimmäisenä.
- Anonyymi
Siinä tapauksessa jomman kumman olisi hyvä häipyä palstalta.
- Anonyymi
Palstalaisen puolisoa pahempaa on ainoastaan olla palstalainen itse.
-flowersreally- - Anonyymi
Olisin ihan mieluusti yksinkertainen.blondin eräjorma.
- Anonyymi
Tuntuu täysin mahdottomalta ajatukselta.
- Anonyymi
Toinen vaihtoehtohan on demarin puoliskona olo.
- Anonyymi
Ei kannata sotkea politiikkaa tähän.
- Anonyymi
Persupellet ovat hävettävän yksinkertaista sakkia. Sitten mölisevät joka ikisellä palstalla haukkumassa muita. Luulevat saavansa siten lisää kannattajia. Säälittävää.
- Anonyymi
Itseä kyllä huvitti kun joisssain tableteissa on kuun kuva ehdottaa siis untenmaille.
- Anonyymi
full hd on tuon tyyppinen ilotulite https://www.rakettitukku.fi/tuotteet/padat/Full-HD
- Anonyymi
Projektiivinen identifikaatio, jossa oman itsen osa tai sisäinen objekti sijoitetaan tiedostamattomasti puolisoon. Parisuhde vaatii tämän jakamisen lisäksi kuitenkin myös kykyä "silleen jättämiseen". Jotkut asiat kyettävä kantamaan omassa mielessään. Niitä voi olla hyvä purkaa ulkopuoliselle.
Tuhkasaari/introspekt - Anonyymi
No kyllähän ne puoliskonsa jutut tunnistais.
- Anonyymi
Olisi se kyllä yhtä helkkaria. Palstalaiset on niin hankalia, varsinkin naisoletetetut, ihmisiä että eihän siitä mitään tulisi. Niistä ne jotka ei ole ihan niin hankalia luonteeltaan taitaa ollakin varattuja niin eihän niistäkään olisi puolisoksi.
-harmiseikirj- - Anonyymi
Minua huvittavat jotkut tyttöjen kertomat jutut esim. hammastahnoistaskin, Colgate oli, ei Golden Fate... Gate eri Hate, nyt on Sensodyne :D
- Anonyymi
Tämä tyyppi on pimeistä pimein, järkeä ei yhtään.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tämä tyyppi on pimeistä pimein, järkeä ei yhtään.
Skitsofrenia ja dementia, kerran selvänä hetkenä täällä kertoi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tämä tyyppi on pimeistä pimein, järkeä ei yhtään.
Taitaa olla palstan fiksuin tyyppi.
Palsta sopii parhaiten itsensä viihdyttämiseen niveaa silmään ja philips von braun -jutuilla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks2074476Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t853228Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per881767Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va131367Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181336Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20241183Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi101121Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt2481119- 501118
- 511026