jos olisitte palstalaisen puolisoita??!
🤣🤣🤣🤣
Lol omg
Kelatkaa heii
32
419
Vastaukset
- Anonyymi
Niin jos kirjoittaisi kaikki suurimmat salaisuutensa aina toisille jonnekin keskusteluihin ja jättäisi aviopuolisollekin ne kertomatta.
- Anonyymi
Hän tietää kyllä suurimman osan asioista, valitettavasti. Silti jaksaa..
Ois kyl aika kreisii. :D
No siis hei mä oon 🙋♀️
Hihi, ollut periaatteessa kahdenkin 🤭😍- Anonyymi
Mieheni ei varmaan ymmärrä että kirjoittelen ja vainoan täällä itseäni lohduttaakseni.
- Anonyymi
Minun mies todennäköisesti pitää näitä akkojen , teinien ja miesten jotka eivät saa koskaan piparia sellaisten juttuna.
- Anonyymi
Mieluummin niin kuin että puoliso pelaisi päivät ja yöt.
Ei mahtuisi samalle palstalle. Akka saisi etsiä toisen mestan.
- Anonyymi
Ei palstan laiskat lapaset kelpaa puolisoksi kenellekkään
Jätetään se puoli muille mulle riittää ihana mies. Silittelee vieläkin masua vaikka vauva on tullut
- Anonyymi
Onnea 🧡
- Anonyymi
Valtakunta, niin tulipa taas pommiteltua Uutena Vuotena... Full HD oli komea, ja täysin turhaakin.
Anonyymi kirjoitti:
Valtakunta, niin tulipa taas pommiteltua Uutena Vuotena... Full HD oli komea, ja täysin turhaakin.
On komea, minustakin.
- Anonyymi
Vähän jotenkin sarkastistakin kun tuon viiruksen tiedoksiannot aina kaikkialla ensimmäisenä.
- Anonyymi
Siinä tapauksessa jomman kumman olisi hyvä häipyä palstalta.
- Anonyymi
Palstalaisen puolisoa pahempaa on ainoastaan olla palstalainen itse.
-flowersreally- - Anonyymi
Olisin ihan mieluusti yksinkertainen.blondin eräjorma.
- Anonyymi
Tuntuu täysin mahdottomalta ajatukselta.
- Anonyymi
Toinen vaihtoehtohan on demarin puoliskona olo.
- Anonyymi
Ei kannata sotkea politiikkaa tähän.
- Anonyymi
Persupellet ovat hävettävän yksinkertaista sakkia. Sitten mölisevät joka ikisellä palstalla haukkumassa muita. Luulevat saavansa siten lisää kannattajia. Säälittävää.
- Anonyymi
Itseä kyllä huvitti kun joisssain tableteissa on kuun kuva ehdottaa siis untenmaille.
- Anonyymi
full hd on tuon tyyppinen ilotulite https://www.rakettitukku.fi/tuotteet/padat/Full-HD
- Anonyymi
Projektiivinen identifikaatio, jossa oman itsen osa tai sisäinen objekti sijoitetaan tiedostamattomasti puolisoon. Parisuhde vaatii tämän jakamisen lisäksi kuitenkin myös kykyä "silleen jättämiseen". Jotkut asiat kyettävä kantamaan omassa mielessään. Niitä voi olla hyvä purkaa ulkopuoliselle.
Tuhkasaari/introspekt - Anonyymi
No kyllähän ne puoliskonsa jutut tunnistais.
- Anonyymi
Olisi se kyllä yhtä helkkaria. Palstalaiset on niin hankalia, varsinkin naisoletetetut, ihmisiä että eihän siitä mitään tulisi. Niistä ne jotka ei ole ihan niin hankalia luonteeltaan taitaa ollakin varattuja niin eihän niistäkään olisi puolisoksi.
-harmiseikirj- - Anonyymi
Minua huvittavat jotkut tyttöjen kertomat jutut esim. hammastahnoistaskin, Colgate oli, ei Golden Fate... Gate eri Hate, nyt on Sensodyne :D
- Anonyymi
Tämä tyyppi on pimeistä pimein, järkeä ei yhtään.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tämä tyyppi on pimeistä pimein, järkeä ei yhtään.
Skitsofrenia ja dementia, kerran selvänä hetkenä täällä kertoi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tämä tyyppi on pimeistä pimein, järkeä ei yhtään.
Taitaa olla palstan fiksuin tyyppi.
Palsta sopii parhaiten itsensä viihdyttämiseen niveaa silmään ja philips von braun -jutuilla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1524051Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3943143Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt142028Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa111738Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja51158Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar69985- 72983
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat23891- 71849
- 47829