jos olisitte palstalaisen puolisoita??!
🤣🤣🤣🤣
Lol omg
Kelatkaa heii
32
426
Vastaukset
- Anonyymi
Niin jos kirjoittaisi kaikki suurimmat salaisuutensa aina toisille jonnekin keskusteluihin ja jättäisi aviopuolisollekin ne kertomatta.
- Anonyymi
Hän tietää kyllä suurimman osan asioista, valitettavasti. Silti jaksaa..
Ois kyl aika kreisii. :D
No siis hei mä oon 🙋♀️
Hihi, ollut periaatteessa kahdenkin 🤭😍- Anonyymi
Mieheni ei varmaan ymmärrä että kirjoittelen ja vainoan täällä itseäni lohduttaakseni.
- Anonyymi
Minun mies todennäköisesti pitää näitä akkojen , teinien ja miesten jotka eivät saa koskaan piparia sellaisten juttuna.
- Anonyymi
Mieluummin niin kuin että puoliso pelaisi päivät ja yöt.
Ei mahtuisi samalle palstalle. Akka saisi etsiä toisen mestan.
- Anonyymi
Ei palstan laiskat lapaset kelpaa puolisoksi kenellekkään
Jätetään se puoli muille mulle riittää ihana mies. Silittelee vieläkin masua vaikka vauva on tullut
- Anonyymi
Onnea 🧡
- Anonyymi
Valtakunta, niin tulipa taas pommiteltua Uutena Vuotena... Full HD oli komea, ja täysin turhaakin.
Anonyymi kirjoitti:
Valtakunta, niin tulipa taas pommiteltua Uutena Vuotena... Full HD oli komea, ja täysin turhaakin.
On komea, minustakin.
- Anonyymi
Vähän jotenkin sarkastistakin kun tuon viiruksen tiedoksiannot aina kaikkialla ensimmäisenä.
- Anonyymi
Siinä tapauksessa jomman kumman olisi hyvä häipyä palstalta.
- Anonyymi
Palstalaisen puolisoa pahempaa on ainoastaan olla palstalainen itse.
-flowersreally- - Anonyymi
Olisin ihan mieluusti yksinkertainen.blondin eräjorma.
- Anonyymi
Tuntuu täysin mahdottomalta ajatukselta.
- Anonyymi
Toinen vaihtoehtohan on demarin puoliskona olo.
- Anonyymi
Ei kannata sotkea politiikkaa tähän.
- Anonyymi
Persupellet ovat hävettävän yksinkertaista sakkia. Sitten mölisevät joka ikisellä palstalla haukkumassa muita. Luulevat saavansa siten lisää kannattajia. Säälittävää.
- Anonyymi
Itseä kyllä huvitti kun joisssain tableteissa on kuun kuva ehdottaa siis untenmaille.
- Anonyymi
full hd on tuon tyyppinen ilotulite https://www.rakettitukku.fi/tuotteet/padat/Full-HD
- Anonyymi
Projektiivinen identifikaatio, jossa oman itsen osa tai sisäinen objekti sijoitetaan tiedostamattomasti puolisoon. Parisuhde vaatii tämän jakamisen lisäksi kuitenkin myös kykyä "silleen jättämiseen". Jotkut asiat kyettävä kantamaan omassa mielessään. Niitä voi olla hyvä purkaa ulkopuoliselle.
Tuhkasaari/introspekt - Anonyymi
No kyllähän ne puoliskonsa jutut tunnistais.
- Anonyymi
Olisi se kyllä yhtä helkkaria. Palstalaiset on niin hankalia, varsinkin naisoletetetut, ihmisiä että eihän siitä mitään tulisi. Niistä ne jotka ei ole ihan niin hankalia luonteeltaan taitaa ollakin varattuja niin eihän niistäkään olisi puolisoksi.
-harmiseikirj- - Anonyymi
Minua huvittavat jotkut tyttöjen kertomat jutut esim. hammastahnoistaskin, Colgate oli, ei Golden Fate... Gate eri Hate, nyt on Sensodyne :D
- Anonyymi
Tämä tyyppi on pimeistä pimein, järkeä ei yhtään.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tämä tyyppi on pimeistä pimein, järkeä ei yhtään.
Skitsofrenia ja dementia, kerran selvänä hetkenä täällä kertoi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tämä tyyppi on pimeistä pimein, järkeä ei yhtään.
Taitaa olla palstan fiksuin tyyppi.
Palsta sopii parhaiten itsensä viihdyttämiseen niveaa silmään ja philips von braun -jutuilla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie762685Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta22492Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää492325Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten732249Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut622115Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1372037Ranskan vasemmistojohtaja tunnustaa, että väestö on vaihtumassa
ja se on vaan hyvä asia hänen mielestään. Kyseessä siis Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon jonka puheet järkyt241799HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a364061795Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1111716Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241534