uusista seksitrendeistä? Aiotteko olla trendikkäitä?
https://www.iltalehti.fi/mieli/a/af74b97c-a122-4765-8db1-12fac5f9d31b
Mitäs sinkut tuumitte vuoden 2021
3
56
Vastaukset
Mä taidan olla aika hidas syttymään, niin katotaan noita tän vuoden trendejä muutaman vuoden päästä. 🧐
- Anonyymi
Luulen ettei palstalla ole oikein ketään joka seksiä harrastaa tänä vuonna. Ei peräkammarinpojat saa keltään ja naiset on niin nirsoja etteivät anna muille kun komeille top 10 miehille mutta niitä eivät saa.
- Anonyymi
En itse oikein tunne halua lähteä nyt deittimaailmaan, uskoisin että tulee iso irtosuhdevaihe kuten artikkelissakin mainittiin, eikä ketään kiinnosta muu kuin hauskanpito tämän eristyksen jälkeen.
Ihan ymmärrettävää, itsekkin odotan todella kesää, muiden juttujen vuoksi.
Ehkä loppukesästä ja syksyllä on taas normaalikuviot ja ihmiset tasoittuneet, kun ovat saaneet irroitella ja nauttia vapaasta olemisesta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1136985Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1084752L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa564000TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a133354Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6962085Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2391450- 661368
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581338Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j521287Viesti miehelle
Nyt vastaa oikea taa´app. Ainoastaan puhelimitse voidaan selvittää asioita, mutta tuskin sitä haluat kaiken halveeramise12982