Ehdotan selkeyden vuoksi sähköpyörille omaa erillistä palstaa. Siellä samanhenkiset voisi keskustella sähköpyöristä.
Miltä kuullostaisi?
Sähköpyörille oma palsta?
7
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Ei täällä ole erillisiä palstoja muillekkaan pyörätyypeille. Hyvä otsikko kertoo mistä milloinkin on kysymys. Jos aihe ei kiinnosta niin sitähän ei tarvitse lukea ollenkaan eikä varsinkaan kommentoida.
- Anonyymi
Täysin samaa mieltä.
Jokaiseen avaukseen kunnon otsikointi ja sitten vain lukemaan ja kommentoimaan asiallisesti sellaista aihetta joka itseä kiinnostaa ... muut avaukset voi sitten vain skipata ;-)
Eli mukavaa alkavaa pyöräilykevättä kaikille.
- Anonyymi
Mahtaako kaikki sähköpyöräilijät olla samanhenkisiä? Sähköpyöriä ja käyttötarkoituksia on monenlaisia.
- Anonyymi
Tää on niin hiljanen palsta muutenkin että menee vaan huonompaan suuntaan..
- Anonyymi
Äläs nyt. Tee joku asiallinen ja mielenkiintoinen avaus, niin vipinä alkaa. Johan kaivetaan sata tyhjänpäiväistä tarinaa vuosien takaa jotta avauksesi katoaisi kakkossivulle.
Mitä selkeyttä palstale tahdot? Keskimimäärin 2 uutta aloitusta päivässä ja maksimissaankin joku 20kpl viestejä/päivä, monasti jopa päiviä ettei yhtään uutta viestiä.
Aiheen otsikointi ja etenkin siinä pysyminen on tähdellisin asia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yksi päävastuullinen heitti lusikan nurkkaan.
Toivottavasti omaisuuden hukkaamiskielto tulee välittömästi.142063Purrasta tehty huoli-ilmoitus
Näin lehti kertoo https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/0f1cfaf0-d4e4-4a97-9568-c27b3199b0161861589Parrakkaat miehet ovat inhottavia ja vastenmielisiä
Ennen Suomi ja koko maailma oli täynnä kasvonsa hyvinhoitavia miehiä. Tänä päivänä lähes kaikki miehet ovat kuin jotain1611482Pelottaa kohdata hänet
En tiedä jaksanko tai kykenenkö. Tuntuu jättimäiselle vuorelle kiipeämiseltä. Pitäisikö luovuttaa. Pitäisi. En jaksa nyt1001362Olisin halunnu vaan tutustua
Ja kevyttä olemista... Mutta ei sitten. Ehkä mies säikähti, että haluan heti kaiken. 😅 Kävisi ihan sellainen kevyt meno381208- 84958
Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas140957Naiseni on todellinen seksipeto
Vaikka pukeutuu ihan kasuaalisti julkisilla paikoilla. Mutta näin tämän läpi ensisilmäyksellä ja sain seksipedon kaivatu49952Totuus Sofian miljonääristä :miljoonien velkataakka painaa miestä.
Näin se totuus tulee jokaisesta ja seiskalehden uutiset kertoo totuuden vihdoinkin.140849Nina Mikkonen avoimena "vapinataudistaan"- Demonstroi oireet yllättäen tv-kameroiden edessä: "Se..."
Nina Mikkonen oli Viiden jälkeen -ohjelmassa ti 12.8. ja kertoi perinnöllisestä sairaudestaan ja mm. sairauden vaikutuks13837