Ellette muuten itse ala jo ymmärtämään, että voisitte tehdä jotain muutosta ulkomuotoonne, alan röyhkeästi teitä naisia huomauttelemaan miehenä teitä tuolla katukuvassa. Eihän siitä mitään tule, että te että ala tekemään itse mitään sen oman hyvinvoinnin eteen. Täytyykö siihenkin teille antaa jonkun alkusysäys.?!
Alan huomauttelemaan teitä tukevia katukuvassa
Anonyymi
2757
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 27
Vanhimmat
Todella hyvä idea .
Sinun ei enää tarvitse tänne kirjoitella .
Naiset ovat itsekkin niin kärkkäitä valittamaan
pienimmästäkin asiasta, että ei muuta kuin läskeistä valittamaan.
Kyllä noille saisi tehdä muuta kun van huomautella. Ei nuo ihrapäät tajua mitään. Alkasivat harrastaa sexiä joka päivä kulusi mukavasti kalorit.
Kuka noiden kanssa haluaa mitään sexiä?
Ei erota mikä on tissi , mikä alaleuka ja mikä muuten vaan läskiä.
Ylä- ja alapään sentään erottaa nalkutuksesta , rutinasta ja hajusta.
Tuonko jälkeen vielä pitäisi sexiä...
Tuo on hyvä idea, jospa onnistut huomauttamaan oikealle naiselle.
Mollis veljem Manu luule sinula iiiiso onkelma ja sina projektoida pahha olo lihhavuus mollanta. Helpo kun loyta jokku mista syyta omma paha olo vaika mamu, lihhava taika pollution. Oikkea onkelma saata olla liika paljo vaikea kohdata. Manu katto putkasa tohtor Phil.
Aika paljon sanottu "minä miehenä"! Näistä kirjoituksista päätellen taidat kuvitella itsestäsi aivan liikoja. Ihan sama miltä näytät, mutta hullu olet!
Jos uskaltaudut jollekin huomauttelemaan, niin toivottavasti on sen kokoinen muija, että tirvaisee sinua kunnolla turpaan
Jooh ihan hyvä idea. Nyky "kehopositiivisuus"
On vaarallinen ilmiö. Lihavuutta vastaan pitää taistella eikä ole millään tavalla hyväksyttävää
Kehopositiivisuus??? Siis hä...miten ylilihavista voi mitään positiivista sanoa
Tuleppa huomauttamaan,en todellakaan takaa miten käy.
Huomautan kyllä..jos vain eteeni tulet läski tulet.. Tuommosia tartte kuin tuupata, saa.nan lylleröt. Että edes ylös äheltämättä pääse.
Räkäsen saa..na vielä lisäksi.
Pakkohan teille on edes jonkun välittää viestiä, että ette ole oikein enää jumppatunneillekaan tervetulleita. Teihin läskeihin, ei osata oikein enää suhtautua... Teitä on hankala ohjata. Ähellätte ja ette pysy perässä muuhun porukkaan.
Äheltävät joka paikassa. Ihme hommaa.
On ihan oikein saada huomautella, varsinkin asiasta. Kaikki vaan eivät kestä totuutta.
Tuommosen kun pukkais polvilleen maahan ei ylös kun nosturilla tai voimamiehen avulla.
Pitäköön kukin huolen vain omista läskeistään!
Ei lihavuudessa ole mitään positiivista, eikä puolustelemista. Lihavuus on rumaa ja välinpitämäytömyyttä.
Kuitenkaan siitä ei kuulu huomautella, kyllä ne lihavat tietävät itsekin tilanteensa.
Kun ei hyväksy itseään, ei voi hyväksyä muitakaan. Siis jatkuva huomauttelua, ja nälvintää, kun toisissa on aina jotain vikaa. Elämä voi olla vaikeaa, mutta se todellinen syy, missä se oikeesti vois olla.
Teeppä se niin rikastun ja syytän sinua vihapuheesta vähemmistöä kohtaan joten turpa kiinni tai joudut maksamaan itsesi kipeäksi ja laihdut luurangoksi.
Perkele tehdään rikosilmoitus ja kyllä saadaan selville kuka kumma laukoo vihamielisiä viestejä tiettyä ihmisryhmää kohden...hyvä
Tieten niin se vituttaa, kun ei edes tonnikeijulta saa pesää. Kokeilleppa entiseltä tonnikeijulta jos kalkkunankaula on joutunu elämään puutteessa haju ongelman vuoksi.
Rääpäle runkkaa jatkuvasti tietsikan näytölle akitoiden itseään reheviä naisia orno sivuilta hakien.On han se todella rääpälemäistä kun ei kykene seksiä harrastamaan muuten kuin mielikuvissaan. Textit jota hän suoltaa jattkuvasti ulos itsestään, kertovat raadollisen totuuden hänen kykenettömyydestään normaaliin seksielämään.
Ai et noita fantteja pitäis vielä jonku naidaki ihanko oot tosissas?
Kyllähän se o parempi olla ilman ku tyytyä lihavaan
Kyllä normi mies rakastelee naista kuin naista saadakseen seksuaalisen nautinnon, rääpäle ei kykene muuhun kuin vetämään käteen.
Jätäthän eläimet rauhaan vaikka kuinka haluttais sekaantua viattomiin luontokappaleisiin. Se on nimittäin erittäin tuomittavaa seksualista käytöstä, kuin myös jätä lapset rauhaan.
Sä joka noin ajattelet olet ite semmonen.
älähti kun kolahti