Oli niin pitkä ketju, että ajattelin aloittaa uuden ketjun. Sinulle on todettu jo useasti, ettei kannata murehtia eikä sinussa ole vikaa, vikaa, vikaa, vikaa... pöh, nyt loppuu tuo hokeminen... (löi itseä päähän).
Mistään muusta se ei ole kiinni, kuin itsetunnostasi. Vitun ruma naisen kuvatuskin on kaunis, jos henkiset ominaisuudet ovat tallella.
Nuorena poikana aikoinaan paneskelin 60-vuotiaista lihavaa mummoa. En kadu sitäkään pätkääkään. Joten kyllä ne kaikki lähtevät pääkomasta. Sitäpaitsi nyt 50 vuotias guppe saa kenet haluaa.
Vikanaiselle!
21
60
Vastaukset
- Anonyymi
En tiedä kenelle oli tarkoitettu mutta.. kiitos.
Me ihmiset ollaan kaikki viallisia. Mulla ois semmonen kirja. Nimeltään Missä vika. Harmi kun oon sen hukannu. Tais käsitellä kuplavolkkaria, mutta kai sitä voi soveltaa.
- Anonyymi
Tottakai! Kuplassa on ilmajäähdytteinen moottori. Joidenkin ihmisten aivotoiminta on yllättävän kuumaa. Mutta autoista tuli mieleen Aeroni: https://www.youtube.com/watch?v=GU6mKshHTpo&t=16s
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tottakai! Kuplassa on ilmajäähdytteinen moottori. Joidenkin ihmisten aivotoiminta on yllättävän kuumaa. Mutta autoista tuli mieleen Aeroni: https://www.youtube.com/watch?v=GU6mKshHTpo&t=16s
Sitten ahtopaineet kohdillaan. https://www.youtube.com/watch?v=pEDWDGfByXM
- Anonyymi
Niin että se että "pääsee paneskelluksi" on sitten jokaisen naisen onnen täyttymys?
Onko ihme ollenkaan että Suomi on täynnä rääkyviä itseään sääliviä luusereita kun suhtautumi en naisiin on tuota luokkaa?
Oletteko todella niin äärettömän tyhmiä ja typeriä että kuvittelette että teidän käyttöesineeksenne yksikään normaali nainen haluaa?
Luulot on suuret kyllä, mutta mitä näyttää faktat? Yksin vingutte ja ulisette, mielikuvituksessanne mutta toisillenne rehvastelette näitä päiväunianne.
On aivan uskomatonta miten huonoksi on miesmateriaali vaipunut. Ainahan näitä kai on ollut, mutta nyt nettiaikakaudella tulevat tietysti paremmin esiin.
Naisten itsetunto ja itsekunnioitus kasvaa kohisten, miesten laskee samaa vauhtia.
Tuosta joukkiosta sitten pitäisi seuloa ne jyvät akanoista. Melkoisen moinen homma kyllä jos sattuu miehen halumaan.- Anonyymi
Korjaus edelliseen:Yksin vingutte ja ulisette, mielikuvituksessanne ja toisillenne rehvastelette näitä päiväunianne.
- Anonyymi
Sinähän oot jyrkempi näkemyksissään kuin minä, jopa provosoivuuteen asti. Itsetunnon kohinaa en kyllä allekirjoita, vaikkakaan ei se myöskään laske samassa suhteessa kuin ikää tulee lisää, sitä muuttuu vain avoimemmaksi ja tarvittaessa röyhkeämmäksi. Tämä jälkimmäinen ei ole elämisen itsetarkoitus, kuitenkin ymmärrämme sen.
Siksipä olen itsekin tyytyväinen, että olen bi. Valinnanvaraa sikäli enemmän. Miehet kun on nähty, niin. Kun naisetkin on nähty onkin jo siinä iässä, että Pietarin portille tyrkätään.
Oikeasti?
"Nuorena poikana aikoinaan paneskelin 60-vuotiaista lihavaa mummoa"
Miksi lyöt sitten itseäsi päähän?- Anonyymi
Löin sen takia, koska ulosantini jumittui. Kaikki maailman vehkeet korjataan nyrkiniskulla.
Anonyymi kirjoitti:
Löin sen takia, koska ulosantini jumittui. Kaikki maailman vehkeet korjataan nyrkiniskulla.
Ei niitä nyrkillä kumminkaan korjata.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Löin sen takia, koska ulosantini jumittui. Kaikki maailman vehkeet korjataan nyrkiniskulla.
Kaikki paitsi nainen, huom.
Anonyymi kirjoitti:
Kaikki paitsi nainen, huom.
Ei itseäkää saa lyödä ja tavarat menee rikki.
- Anonyymi
"Mistään muusta se ei ole kiinni, kuin itsetunnostasi. "
Totta, Timo.
Miksi pitää elää toisten huomiosta? Jospa lähtiskin siitä, että antaa omaa aikaansa ja huomiota muille. Saattaa saada joskus jotain takaisinkin päin.
xLiner- Anonyymi
Näin se menee. Muuten se kansipahvi trukissa korjattiin aikoinaan titaanisella levytiivistellä. Ei mennyt särki.
- Anonyymi
Ihan järkkyä ulinaa palsta täynnä.
- Anonyymi
Samaa mieltä..
- Anonyymi
Kunhan halut ja tarpeet kohtaa, niin mikäpäs siinä. Miehen ja naisen libidon huippuvuodet eivät tosiaan aivan osu iällisesti yksiin.
- Anonyymi
Miten lie sen vitun ruman naisen kuvatuksen itsetunto ja henkiset ominaisuudet kestää sen ett saa toisilta kuulla olevansa se vitun ruma naisen kuvatus. Se ainoastaan saa nostamaan suojamuuria korkeammalle ympärillään, varoo vieläkin enemmän päästämästä ketään liian lähelle, ei halua tutustua kehenkään, eikä olla kenenkään kanssa tekemisissä ja pysyy enempi poissa ihmisten silmistä ettei vaan aiheuta traumoja muille liian rumalla ulkonäöllään. Kuka nyt jatkuvasti haluaa saada paskaa niskaan. Mä itse olen ollut liian kiltti haukkujiani kohtaan, mennyt lukkoon ja kuoreen sisälle, kun joku sanonut jotain rumasti mulle, mun pitäis vaan sanoa täräyttää yhtä rumasti takaisinpäin, repiä toinen henkisesti paskaksi, miksi sääliä tuntisin, onhan nuo perkeleet itsekin nauttineet, kun ovat mua loukanneet. Koirakin hyökkää lyötynä jopa isäntänsä päälle, kun se ahdistetaan nurkkaan.
- Anonyymi
Katsoin erään ranskalaisen elokuvan missä huomattavasti vanhempi nainen, varaton nainen sinänsä... mutta niin..
Ei jollain ikäerolla taida olla mitään merkitystä rakkaudessa.
Jännä takki itselläni, pitkä nahkatakikki musta, isä sanoi jotain vitsinä: Adolfilla oli vielä pidempi tuollainen ja sinulta puuttu hopeiset SS-merkit lehvistä... ja pääkallon kuva no niin hyvä vitsi. - Anonyymi
Ovatko ne tytöt pakollisesti niin vihamielisiä aina?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1332686Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2562254Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?171383- 1151042
Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa
Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar204993- 91970
Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee13882Lasse Lehtonen on yhtä aikaa sairauslomalla ja työmatkalla
Kelan johtaja näyttää vötkyilyn mallia, otti sairaslomaa ja lähti Brysseliin sitten ryyppäämään! 😂 Kelan pääjohtaja La52774Mistä juttelit viimeisen kerran
Mistä juttelitte viimeisen kerran ikävöinnin kohteen kanssa? Irl tai viesteillä.50731Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.274716