Kun lähetän kavereilleni yksityisviestejä Facebookissa

Monet heistäkään eivät minulle enää vastaa. En siis ole kovin suosittu ja näin ollen on todennäköisesti ikisinkku.
850
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ikionnellinen siis :)

Äänestä
  • Ei, en suostu olemaan ikisinkku!

    Äänestä

Höh no ompa siinäkin kavereita kun eivät vastaa.

Äänestä

Oukei

Äänestä

Et kai nyt kavereista puolisoa etsikkään?

Äänestä
  • En.

    Äänestä

Mikset lemppaa tuollaisia "kavereita"?

Äänestä
  • No en oo kysyny mitään ja jos viestit ei oo kysymyksiä, ei välttämättä tarvitse vastata.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Monet heistäkään eivät minulle enää vastaa. En siis ole kovin suosittu ja näin ollen on todennäköisesti ikisinkku.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu