Erna Huskon takapuoli on älykkäämpi kuin pää

Anonyymi

Erna Huskon takapuoli, joka on itsenäinen elin ja osaa liikuttua eri suuntiin ja kasvaa pienentyä syvä ja ulospäin, on saanut triljoonia tykkäyksiä somessa, kirjoittaa uutinen.

Naiset ovat ilmiliekeissä kun he ajattelevat, että Huskolla taitaa olla elämän tarkoitus kiinnitettynä perseeseen, ikuisen elämisen onni ja kaikkien ongelmien ratkaisu.

Dosentti yliopistosta sen sijaan pitää uutista riittämättömänä, mutta tahtoo että Erna Husko valaistaa koko kansan, että miten hänellä orgasmi syntyy.

Tiedetään, ettei S. Marinin jalkojen kylvyn kynsisienten mitenkään vaikuttavan ulkopolitiikkaan Eduskunnassa, varsinkin kun korkeasti oppineet pesevät jalkojaan siinä, missä muut ihmiset pesevät käsiä vain, niin Huskon Ernan takapuolen vaikutus jää historiaan kun kaikki kansalaiset tietävät Ernan oppeja.

- "Kaikki mistä kannattaa välittää olipa aikuinen ihminen tai älykäs nainen on kuinka iso lihas perseessä on, koska siitä voi mitata sen, kuinka paljon tulee menestymään elämässä"

Lääkärit ovatkin jo vihailleet pitkään siihen, että takapuolen koko olisi yhteydessä aivojen toimintaan. Mutta on epäselvää, että missä tapauksissa vaikutus on positiivinen ja missä negatiivinen, sillä tulokset haarautuvat.

Erna pohtii erittäin älykkäästi, että miten Ernan takapuoli jakautuu kahteen osaan samalla tavoin kuin aivoissa on kaksi isoa osaa. Pakko joku juju siinä on olla. Enempää ei Erna jaksanut viedä ajatusta eteenpäin.

- Missä jotkut istuvat pänttäämässä kirjoja yliopistolla, niin minä sen sijaan salilla vedän Fitness patukkoja.

2

2151

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mikä vittu sua vaivaa?! mee töihin vitun luuseri homma vaikka lapsia ja kultanen noutaja ja farmari volvo ja vanhemmat (tee zombiapolkausy)

    • Anonyymi

      Olen huomannut, että lattapeppuset ylipainoiset naiset ovat vielä aivottomampia.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ny se loppuu ( Kuhmo)

      Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.
      Kuhmo
      74
      2455
    2. Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan

      Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt
      Kemi
      37
      2067
    3. Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki

      Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.
      Ikävä
      28
      935
    4. Mille kirjaimelle

      toivotat hyvää yötä , kuka on mielessäsi kun menet nukkumaan?
      Ikävä
      31
      810
    5. Äimän käki

      Olen vähää vaille viisikymppinen mies, ja olen elellyt ilman parisuhdetta parisen vuotta. Nyt vihdoin ja viimein tuntuu,
      Sinkut
      154
      768
    6. Nainen, miten suhtautuisit

      Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?
      Ikävä
      58
      630
    7. Paikallinen autokorjaamo

      Kyllä alkaa vituttamaan, palvelua haluaisi niin jono ovelle ja yksi myyjä. Auto valmistunut kuntoon niin kukaan ei ilmoi
      Kuhmo
      6
      508
    8. Vihdoinkin tarjolla sushia!

      Onpa mukava, että tän paikkakunnan ruokatarjonta laajenee. Ensi lauantaina pääsee herkuttelemaan kun Kukkoloilta saa su
      Haapavesi
      78
      491
    9. Kenen kanssa koet

      Että sinulla on eniten kipinää
      Ikävä
      21
      475
    10. Sinulle mies

      Kohtaamme jälleen kun on oikea aika. Sitä ei voi mikään eikä kukaan estää <3 <3
      Ikävä
      33
      452
    Aihe