Erna Huskon takapuoli, joka on itsenäinen elin ja osaa liikuttua eri suuntiin ja kasvaa pienentyä syvä ja ulospäin, on saanut triljoonia tykkäyksiä somessa, kirjoittaa uutinen.
Naiset ovat ilmiliekeissä kun he ajattelevat, että Huskolla taitaa olla elämän tarkoitus kiinnitettynä perseeseen, ikuisen elämisen onni ja kaikkien ongelmien ratkaisu.
Dosentti yliopistosta sen sijaan pitää uutista riittämättömänä, mutta tahtoo että Erna Husko valaistaa koko kansan, että miten hänellä orgasmi syntyy.
Tiedetään, ettei S. Marinin jalkojen kylvyn kynsisienten mitenkään vaikuttavan ulkopolitiikkaan Eduskunnassa, varsinkin kun korkeasti oppineet pesevät jalkojaan siinä, missä muut ihmiset pesevät käsiä vain, niin Huskon Ernan takapuolen vaikutus jää historiaan kun kaikki kansalaiset tietävät Ernan oppeja.
- "Kaikki mistä kannattaa välittää olipa aikuinen ihminen tai älykäs nainen on kuinka iso lihas perseessä on, koska siitä voi mitata sen, kuinka paljon tulee menestymään elämässä"
Lääkärit ovatkin jo vihailleet pitkään siihen, että takapuolen koko olisi yhteydessä aivojen toimintaan. Mutta on epäselvää, että missä tapauksissa vaikutus on positiivinen ja missä negatiivinen, sillä tulokset haarautuvat.
Erna pohtii erittäin älykkäästi, että miten Ernan takapuoli jakautuu kahteen osaan samalla tavoin kuin aivoissa on kaksi isoa osaa. Pakko joku juju siinä on olla. Enempää ei Erna jaksanut viedä ajatusta eteenpäin.
- Missä jotkut istuvat pänttäämässä kirjoja yliopistolla, niin minä sen sijaan salilla vedän Fitness patukkoja.
Erna Huskon takapuoli on älykkäämpi kuin pää
Anonyymi
2
2069
Vastaukset
- Anonyymi
Mikä vittu sua vaivaa?! mee töihin vitun luuseri homma vaikka lapsia ja kultanen noutaja ja farmari volvo ja vanhemmat (tee zombiapolkausy)
- Anonyymi
Olen huomannut, että lattapeppuset ylipainoiset naiset ovat vielä aivottomampia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986208KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3495687Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei602703Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521072128Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071828- 1251744
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191623Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1811290- 731197
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään331068