mitä tulee kemian kokeeseen

meillä tulee kohta kemian koe kpl 1-5 kirja on fyke. Olen 7luokalla ja eka koe niin tietäiskö joku mitä siihen tulee??
2283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

joo tosi vaikee koe pitää osaa laskee hyvin kaikkee iha himo vaikee kyl

Äänestä

Siihen tulee kysymyksiä koealueen kappaleista.Vastaukset tiedät kun luet koealueen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

meillä tulee kohta kemian koe kpl 1-5 kirja on fyke. Olen 7luokalla ja eka koe niin tietäiskö joku mitä siihen tulee??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu