Kemin Matkahuollon piste lopettaa toimintansa

Ja eipä ihme! Omistajattaren kommentit lehdessä oli samaa linjaa asiakaspalvelun kanssa. Tervemenoa takaisin Tornioon - emme ikävöi!
9279
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

matka huolto ei sitä käytä syomessa kaikki vaan harvat ihmisety en itekkään koskaan matka huoltoa ole käyttäny ikää on kohta 30 V

Äänestä

Juu ihme hommaa siellä. Käteistä pyysi

Äänestä

Käytin Matkahuollon palveluita aiemmin, kun oli Keskustassa. Lähetin paketteja eri paikkoihin ja oli kätevää. Läheskään niin hyvin ei tarvinnut pakata kuin postille ja silti säilyivät ehjinä. Halvempaakin oli kuin postin kautta.

Äänestä

Asiaahan yrittäjä puhui haastattelussa.hyväntekeväisyysjärjestöt erikseen…

Äänestä

Siirryin itse Postin käyttäjäksi, kun ei sitä napinaa ja itkua vaan jaksanut kuunneella. Kunnon Vali-mamma.

Äänestä
  • No vieläkö postiisa palvelee muut kun automaatit

    Äänestä

Jos ei kannata taloudellisesti pitää tehdä yrittäjän päätöksiä.toivottavasti jokusia pakettipisteitä jää vielä.

Äänestä

Mitä kemi matkahullolla,ei täällä ole juuri asukkaita,ketä vielä on niillä ei ole varaa mitään tilata.

Äänestä

Kaikilla on jo tavaraa tarpeeksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ja eipä ihme! Omistajattaren kommentit lehdessä oli samaa linjaa asiakaspalvelun kanssa. Tervemenoa takaisin Tornioon - emme ikävöi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu