Kaipaan ja yhä vain kaipaan

Anonyymi

Merja, Merja. Kaipuuni on uskomaton ja sydän itkee verta vuotaen. Olet jäänyt mieleeni lähtemättömästi

3

165

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Pääseeköhän Satu Hassi historiaan maininnalla ”Suomen paras naispuolinen tuotannon lamauttajamestari”? Limbot ovat jo sitä luokkaa. Kukahan häntä oikein sponsoroi ja yllyttää? Isänmaallisuus on kaukana.


      Äänestä

      Kommentoi

      Anonyymi
      24.01.2022 13:18
      UUSI

      Kyllä vihreän liikkeen alkujuuret ovat itsessään natsisaksassa. Siellä jalopuutkin istutettiin hakaristin muotoon, laadittiin eläinsuojelumääräyksiä ja susi rauhoitettiin ensimmäisenä Länsi-Euroopassa. Tästä lienee tehty oikein tieteellistä tutkimusta ja jopa opinnäytetöitä.

    • Anonyymi

      Sama se hakarististä. Se on mennyttä eämää se eldakanjärven jää. Nyt puhuthan spermasta.
      5 Tosiasiaa spermasta.1. Kivesproteiinit vahvistavat hiuksia 2. Sperma toimi näkymättömänä musteena 3. Sperma kohottaa naisten mielialaa 4. Spermiini pitää ihon nuorena 5. Sperma taulun maalina. Että näin monikäyttöinen ihmeaine

      Kiveksissä on paljon proteiineja, esimerkiksi ihmisen kiveksissä syntyy 999:ää ainutlaatuista proteiinia,sperma antaakiiltoa ja korjaa kuivia ja vaurioituneita hiuksia sekä tekee hiuksista vahvemmat ja joustavammat.
      Poikamiestenkään ei kannata kupillisiaan kaataa viemäriin vaan ottaa aamuisin napanterit, niin jopa terästyy mielikin

      • Anonyymi

        ihovaivoihin
        4.Sperman siveleminen kasvoihin auttaa varmasti pitämään ihon sileänä. Nykyisin ihovoiteissa käytetty spermiini-niminen antioksidantti on alun perin löydetty ihmisen siemennesteestä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mies tykkään edelleen sinusta

      Harmittaa vaan tämä tilanne. Tai se kun ei ole mitään tilannetta.
      Ikävä
      51
      881
    2. Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?

      Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍
      Ikävä
      92
      838
    3. Martina Aitolehti veti kohtalokkaat hääkännit - Alttarilla ikävä temppu Esko Eerikäiselle

      Ex-pariskunta Aitolehti ja Eerikäinen pitävät yhdessä Martina & Esko podcastia. He ovat kertoneet kansalle mm. hääaamust
      Kotimaiset julkkisjuorut
      15
      746
    4. Vappu Pimiä lataa suorat sanat TTK-lähdöstään - Yksi asia elämässä muuttui pysyvästi

      Vappu Pimiä astui pois Tanssii Tähtien Kanssa -juontajan pallilta viime syksynä. Pimiällä oli pitkät perinteet TTK:ssa,
      Suomalaiset julkkikset
      3
      690
    5. Vain elämää: Silmiinpistävä muutos heti ekassa jaksossa - Onko tämä hulppeampi kuin entinen?

      Vain elämää on totuttu näkemään Hirvensalmella sijaitseva Satulinna. Uudella kaudella kuvauspaikka muuttuu Calliolaksi.
      Vain elämää
      1
      574
    6. Jos oltais joskus samoissa bileissä

      Niin lähdettäiskö yhdessä ”jatkoille?”
      Ikävä
      56
      551
    7. Onko naisten "ahdisteluhysterian" kulttuuria kritisoivat miehet itse ahdistelijoita?

      Tällaisen kuvan saa, kun tästä aiheesta tekee aloituksia: aina luullaan, että "ahdisteluhysteriaa" kritisoiva mies on it
      Sinkut
      184
      549
    8. Meinasin tukehtua juomaan :D

      ihan jäätävä maha sulla 🤣🤣🤣 m-n ihmekö kun oot sinkku
      Ikävä
      61
      543
    9. Ehkä taidat

      Luovuttaa.
      Ikävä
      70
      533
    10. Sinulle jota kaipaan!

      Tunnen sinua kohtaan jotain, mitä en enää osaa selittää pelkällä ihastumisella. Se on kiintymystä, kaipuuta, romanttista
      Ikävä
      24
      506
    Aihe