Äärioikeiston PetosVisvaKokPersRKPkrdjne, suunnittelevat kovia DIGIPAKKOJA

Anonyymi

https://keskustelu.suomi24.fi/t/16935049/petoskokpersujen-eu-tukipaketin-valevastustaminen-on-quotpoikkeusquot-joka-vahvistaa-eu-tukipaketin

Nuo kaikkea VALEVASTUSTAVAT, äärioikeiston Veroparatiisi-populistiporvarit, suunnittelevat koronarokote-passi-ym pakkojen lisäksi, myös erittäin kovaa digi-väkivaltaa, eli DIGIPAKKOJA, köyhyyteen oikeusturvattomiksi pakotetulle, noin puolelle Suomen väestöstä.

https://keskustelu.suomi24.fi/t/17303812/aarioikeiston-veroparatiisi-convoy-floppi-ja-koronan-valevastustaminen

Enemmistö maailman suurmielenosoituksiin osallistuvista, koronarokote-passi-ym pakkojen aidoista vastustajista, EI halua olla Äärioikeiston Veroparatiisi-VALEVASTUSTAJA-rekkahörhöjen kanssa, missään tekemisissä.

https://keskustelu.suomi24.fi/t/17203761/suurmielenosoittajat-eivat-halua-koronarokotepakkoja-aarioikeistomarginaali-haluaa#comment-111246908

Veroparatiisi-Äärioikeiston rekkahörhöt, haluavat että vain ökyrikkailla perintö- ja verosuunnittelijoilla, olisi varaa ajaa Suomen maanteillä, tai muutenkaan elää Suomessa. Siihen ne pyrkivät, yhä kovempiin pakkoihin, kaikilla elämän alueilla.

5

578

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi
    • Anonyymi

      ÄärioikeistoVisva-Kokoomuksen Ikonen, on jälleen verenhimoisena, köyhyyteen oikeusturvattomiksi pahoinpideltyjen kimpussa Tampereella / valtakunnallisesti, tavoittelemassa, väkivaltaisia, kovia DIGIVÄKIVALTA-simputtamisia, oikeusturvattomiksi pahoinpidellyille eläkeläisköyhille ym työttömille, ja syrjäytetyille.

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/16308057/pormestarien-kalliit-turhakevirat-tulee-lakkauttaa-ensimmaiseksi-

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/16328939/attendon-mehilaisen-terveystalon-esperin-veroparatiisirikolliset-tuomittava-ihmiskaupasta

      Miten ne kehtaavat jatkuvasti, olla puolustuskyvyttömien vanhusten, vammaisten ja pitkäaikaissairaitten kimpussa - käyttävät elämänsä heikompien pahoinpitelemiseen - mitä tuhlausta !

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/17272237/1-500ekk-minimielakkeet-poistivat-quotruuhkatquot-sote-asemilta-muissa-pohjoismaissa

      Nykyinen hallitus päättää, onko sillä äänestäjiä eduskuntavaaleissa - Äänestämisellä on hintalappu Suomessakin, vähintään ne luvatut 1 250€/kk MINIMIELÄKKEET.

    • Anonyymi

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/16336452/miksi-raiskauksien-uhrit-kantavat-hapean-raiskaajien-ja-siskojenhakkaajien-sijasta-

      Köyhyyteen oikeusturvattomiksi pakottaminen, ALTISTAA raiskauksille, ym taloudelliselle, seksuaaliselle, fyysiselle ja henkiselle väkivallalle.

      Digiväkivalta-pakot, ovat yksi PetosVisvaKokPersRKPkrdkesinliike-eilisten, suunnitelma oikeusturvattomiksi pakotettujen pahoinpitelemiseksi.

      Erityisesti Tampereella, VisvaKok:n Veroparatiisi-pormestari ikonen, kuolleiden äänillä tuohon hintavaan turhakevirkaan päässyt, on erityisesti DIGIVÄKIVALLAN kohdistamisen vaatijana, oikeusturvattomiksi pahoinpideltyjen eläkeläisköyhien kimpussa. Jopa kävelemisen "hiilijalanjälkeä" lasketaan, mikä on jo perustuslain vastaista. Enemmistöllä köyhyyteen pahoinpidellyistä, 800€/kk ihmiskauppa-orjuuttamiseläkeläisistä, EI ole rahaa mihinkään digilaitteisiin.

    • Anonyymi

      Tampereella kalliita katujenvarsijulisteita, tuhlaaja-pormestari Veroparatiisi-äärioikeiston VisvaKok ikosen toimesta, joissa julistetaan ihmisten omilla jaloillaan käveleminenkin "hiilijalanjäljeksi" - eli rikotaan räikeästi, niin köyhyyteen oikeusturvattomiksi pahoinpideltyjen ihmisoikeuksia, kuin muitakin ihmisten perusoikeuksia vastaan.

      Kyse on siis laskelmoidusta, erittäin kovasta DIGIVÄKIVALLASTA, puolustuskyvyttömiä vanhuksia, vammaisia, pitkäaikaissairaita, ym syrjäytettyjä, köyhyyteen pahoinpideltyjä kohtaan.

    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lavrov suivaantui Stubbille perustellusti.

      Lavrov perusteli suivaantumistaan tosiasioilla Suomen tarinasta sotiemme jälkeen, tutkija Tynkkynen ja pankkihenkilö Sol
      Maailman menoa
      476
      1723
    2. Sukupuolia on vain kaksi- kohukassista tuli kova tuomio perheenisälle oikeudessa.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/4d4db0d9-4dda-4ba6-a699-25d725683ad6 Miten näin normaalista kassissa olevasta tekstis
      Maailman menoa
      378
      1497
    3. Se ei ihan oikeasti vaatisi kuin yhden

      Tekstiviestin... Jos rakastat minua vielä toivoisin että laittaisit minulle viestiä. Rakastatko? Oletko oikeasti niin pe
      Ikävä
      64
      1338
    4. Eronnut Janni Hussi palaa julkisuuteen - Aloittaa uudessa työssä, joka on aivan uusi pesti Suomessa

      Janni Hussi on saanut viime aikoina kohujulkisuutta, kun hänen ja Joel Harkimon avioliitto päättyi eroon kesällä 2025. H
      Suomalaiset julkkikset
      15
      1299
    5. Et saa mua ikinä

      Oma vikasi. Naiselta.
      Ikävä
      100
      905
    6. JM lukkoliike

      Mihin helvetin kuuseen te olette tällä kertaa siirtäneet Lukkoliikkeenne? Sen kerran kun ensimmäisen ja viimesen kerran
      Jämsä
      19
      856
    7. Ketä ikävöit?

      Tuntomerkkejä jos täällä oikeat kohtaavat❤️
      Ikävä
      47
      804
    8. Miten kesäsi meni?

      Oletko tyytyväinen siihen? Oliko kaivattusi mielessäsi? Lähennyitkö vai etäännyitkö hänen kanssaan?
      Ikävä
      65
      736
    9. Helena Ahti-Hallberg uudessa elämäntilanteessa - Paljastaa eläkehaaveestaan Espanjassa: "Mä.."

      Oi, kuulostaa ihanalta eläkepäivillä! Helena Ahti-Hallberg on ostanut kakkoskodin Espanjasta ja hänellä on puolisonsa ka
      Eläke
      7
      722
    10. Pankin avajaiset

      Osuuspankin uuden toimitilan viralliset avajaiset vetävät väkeä. Kyllä oli outo nauhan leikkaus, kun leikkaajat pyllisti
      Kuhmo
      15
      701
    Aihe