ISABELLA RAVINTOLA

Anonyymi

Mänttä jossa toimii ravintola isabella ,ulkoa päin paikka näytti houkuttelevalta mutta sisällä tuli vasta karut totuudet ilmi ulkona loi mm.lounas hinta 10,90
sisällä otin tämän niin 11,90 kysyin että pihalla ja netissä on 10,90 vastaus että ne on vanhat hinnat!.
Lounas kello oli 11,30 oli todella monta astiaa tyhjiä vihannekset jota on mainoksessa runsaalla pöydällä,ei ollut muuta kuin porkkanaa ja italian salaattia vähän kysyin että onkos niitä lisää niin vastaus että ei ole enään!! paikka jossa lounasta myydään kello 14.00 asti.
Sama tilanne pääruuan kanssa muusi loppu lihapullat loppu manteli kalaa 4kpl samavastaus että ei ole enään
jälkkärit kahvi ja rahka vanukas, oli myös loppu kahvi oli loppu sitä sai uuden pannun kun pyysin!!

En voi suositella kenellekkään tätäpaikkaa hirveä lounaspaikka.

4

1776

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kävin tänään 16.6.2024 syömässä. Tarjoilija ei tuonut ruokalistoja, haettiin itse, tarjoilija ei tullut kysymään mitä tilaatte vaan mentiin tiskille ilmoittaan ja maksamaan. Pihvi jonka tilasin oli ihan verrattavissa purukumiin todella sitkeää ja vaikeaa leikata. Todella ankea paikka ja kokemus.

    • Anonyymi

      Hieno mesta.......

    • Anonyymi

      Sitäpaitsi se on vilppulassa eikä mänttiläs

    • Anonyymi

      Ensinnäkin. Listaa pitää karsia. Lounalla on aina kaksi vaihtoehtoa. Se jo rajaa, tilaus pohjaa. Aina enemmän ei ole hyvä. Pitää keskittyä olennaiseen. Hyvä ja vähemmän. Lista on liian pitkä. Puolet pois, ja tyrha säätäminen. Tuntuu pahalta lukea, että omistaja haluaa miellyttää. Selkee linja, että turhat pis ja keskityttäisiin. Olennaiseen. Asiakkaisiin. Sääli lukea tämmöisiä. Mutta avain onneen löytyy listasta. Onnea rille, mutta nyt, katotaan peiliin. Ja Rytiä. Siinä se.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko kaivattusi ulkonäkö

      tarpeeksi miellyttävä? 🥕
      Ikävä
      52
      1181
    2. Toivotko koskaan mies...

      Että nähtäis ja aloitettais alusta, puhtaalta pöydältä tutustuminen. Olit oikeassa ei me kunnolla tunnettu. Olin hölmö.
      Ikävä
      90
      1157
    3. Tämän päivän puukotusuutinen

      Epäillyn tuntomerkit? Nisti vai matu? Laittaisin betsit jälkimmäiselle.
      Seinäjoki
      17
      1030
    4. Svty paska työpaikka

      Elekää kukaan hakeku sinne töihin.
      Suomussalmi
      17
      878
    5. Olisin valmis salaisiin tapaamisiin

      Juuri sinun kanssasi mies. Olet saanut minun pääni pyörälle ja ajatukseni pyörimään ympärilläsi. Hittoon velvollisuudet
      Intohimo
      45
      793
    6. Kyllä näin 45 vuotiaana miehenä pitää sanoo, että 40-50v naiset näyttää vanhoilta

      Niin väsynyttä, silmäryppyä, harmaata hiusta jne jne
      Ikävä
      112
      758
    7. Olisit voinut olla...

      ....ihan tavallinen ihminen, terve mieleltään ja kropaltaan, hyvä seuraihminen ja luotettava kumppani. Mutta ei, olit n
      Ikävä
      64
      722
    8. Onko viisikko aktivoitunut

      Taas ruumis !! Viisikko ryskää kukaan ei pärjää
      Seinäjoki
      12
      697
    9. Olet ihana mies

      Mun söpöliini 🙊😘
      Ikävä
      38
      609
    10. YT skoda Transtech

      Noin 200 saa potkut. Saksikäsipetturi ajoi suomen konkkaan ja tarkkikselle. Totaalinen Petosjytky..
      Kajaani
      70
      591
    Aihe