Aloitin karkin syönin 3.v. joka viikko ostin kaupasta 10mk .Euron aikaan 20€ vähitään joka viikko nyt loppu ei mene enään tuplaa 1kpl joka päivä,coka colaa 3litraa viikossa
verensokeri tosi korkea ilta syönnin jälkeen 21hb eikä laske kuin 2 pykälää vain.EI käyty vielä hakemassa lääkitystä puhuttu kyllä on selkä on tosi kipeä joka aamu.Hirvittää kun kauppa katsoo lapset ostaa irtokarkkeja 1-2kg niilläkin sairaus alkaa melko nuorena varmaa ,jokut 40-50 v. ostavat samalla lailla.
karkit salmiakki suklaa
Anonyymi-ap
2
261
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä se db tulee vaikka ei karkkia söisi juuri ollenkaan. Jos on sukurasite se tulee vaikka olisit täysin syömättä tai söisit minimaalisen vähän eli olisit lähes nälissäsi. Tämä siis koskaa kakkostyyppiä. Ykkösestä ei tietoja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1872748- 1642559
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182277Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee622099Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."31749Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu2091476"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591474Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2311222Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää971174Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.3711089