Miten syvälle moottoripyörä tunkeutuu,vasemmalle kääntyvän hiacen keulaan..Hiace lähes nolla vauhdissa,prätkällä vauhtia ainakin 200km/h.olin notkon pohjalla kääntymässä vasemmalle,kun kumpareen takaa (näkyvyyttä 80metriä ilmestyi ohjus,sekunnin osista kiinni,ettei tullut hiaceen.)pienestä on elo välillä kiinni.
Vastaukset 6
- Anonyymi
Noin neljä metriä syvälle tunkeutuu. Äkkiä laskettuna.
- Anonyymi
Ei tunkeuvu. Muskautuupi molemmat. Vai sanoisko räjähtääpi.
Elä elä ruppee tuommosiin hippoihin.- Anonyymi
Mitä tuossa sanottiin?
- Anonyymi
Moottoripyörä tulee sisään ja romukasa (pyörä+auto) etenee pyörän etenemissuuntaan noin nopeudella 30 km/h jonkin matkaa.
- Anonyymi
Romukasan muodonmuutoksiin absorboituu energiaa sen verran, että sillä kasa nousisi noin 20 m korkeuteen. Melkoisia muodonmuutoksia tulisi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Romukasan muodonmuutoksiin absorboituu energiaa sen verran, että sillä kasa nousisi noin 20 m korkeuteen. Melkoisia muodonmuutoksia tulisi.
Kyseessä ovat transformerit jotka muuttuvat lentokoneiksi.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Älä unohda minua
Nainen ethän unohda minua. Asiat olisivat voineet mennä toisin, olisi vain pitänyt uskaltaa lähestyä sinua kun annoit si80769On väärin
Tykätä ja haluta sua kun tilanne täysin mahdoton mutta minkäs teet. Mun sisällä roihuaa 🔥 kunpa tietäisit mitä sä minus43662Jorma Uotinen läväytti härskin heiton - Paljastus uudesta TTK-romanssista?
Tuomari Jorma Uotisen linja on välillä hyvinkin rohkea TTK:ssa. Hän näpäytti Jaakko Parkkalille ja Kastanja Rauhalalle v12648- 50589
- 65571
- 77514
Nyt on nyt
Turha miettiä menneitä tapahtumia. Niitä ei saa tekemättömäksi. Tärkeintä on mitä tekee nyt ja tulevaisuudessa. Korjausl46409- 26409
Saat mut hymyileen suuresti, ja odotan koska saan antaa sulle haleja ja pusuja ihan oikeasti
En tiedä mikä sussa on, mut sun koko olemus ja ilmeet, ja persoona ja ulkonäkö saa mut vaan hyvälle tuulelle. Oot vaan s14379- 38371
Martina avautuu
Martina on päässyt kertomaan Feminassa konkurssistaan. On viettänyt monia unettomia öitä. On elänyt ikäänkuin painekatti120368Hyvästi Iisalmen Citymarket.
Nyt riitti huolimaton kassatoiminta!Nyt sattuu joka toisella käynnillä samaa,joko laskutettu samasta tuotteesta liian mo18352Kadutko mies?
Silloin kuin vielä yritin lähestyä, etkä tarttunut siihen. Asioista pitäisi voida aina keskustella.29349- 56347
- 59343
- 52338
- 26335
Kaivatun haluaminen
seksuaalisesti herättää syvältä selkärangasta esiin villieläimellisiä vaistoja sekä haluja peittäen sivistyneen ihmisenä27334Mitä järkeä kiusata ihmisiä palstalla
Luuleeko ne kiusaajat oikeasti, että joku tosissaan ajattelisi niiden haukkujen olevan itselle? Hukkaan menee kiusaajill89328- 28323