Mitä huumetta haluaisit testata?
Huumetta..
42
396
Vastaukset
- Anonyymi
En ole koskaan kokeillut mitään huumetta, enkä kokeile.
Elämää..
- Anonyymi
Eli huumaavaa naisen tuoksua ja makua ja jää koukkuun heti
Anonyymi kirjoitti:
Eli huumaavaa naisen tuoksua ja makua ja jää koukkuun heti
Sorry.. ei nappaa. Olen hetero.
Pikku-pirpana kirjoitti:
Sorry.. ei nappaa. Olen hetero.
Vakavasti puhuen niin ilman muuta munakokkelia
pujotteIija kirjoitti:
Vakavasti puhuen niin ilman muuta munakokkelia
Ai niinkuin kokkelia ilman muuta..?
Siis ilman ammuuta?
Noh .. mä voisin jättää sen kokkelin pos ja ottaa vaan munaa..
No tämähän kommentti lähtee kummiskin poistoon .. :DPikku-pirpana kirjoitti:
Ai niinkuin kokkelia ilman muuta..?
Siis ilman ammuuta?
Noh .. mä voisin jättää sen kokkelin pos ja ottaa vaan munaa..
No tämähän kommentti lähtee kummiskin poistoon .. :DRuisleipä ois hyvä lisä
Suosittelisin kyllä mun aa sinulle :DpujotteIija kirjoitti:
Ruisleipä ois hyvä lisä
Suosittelisin kyllä mun aa sinulle :DHeh.. vai niin. :D
Kokkelia ehkä
- Anonyymi
No huh
- Anonyymi
jotai mikkiksen suositusta
- Anonyymi
Ei huumeita
Tulee ikävää , rumaa juttua
Tunteet on hyvä tuntea
Hyvät ja huonot
En halua kokeilla Mikkojuhan kirjoitti:
Mä kyllä suosittelisin jättään väliin kaikki.🙂.
Tämä ei ole samaa mieltä ketju, mutta olen samaa mieltä kanssasi.
Pikku-pirpana kirjoitti:
Tämä ei ole samaa mieltä ketju, mutta olen samaa mieltä kanssasi.
Kiva juttu ja toivois että moni muukin olis eikä asiaa tarvis kenenkään ainakaan kantapäänkautta lähtee kokeileen niin kuin ite tuli tehtyä. Siitä kun ei oo ollenkaan takuita että siitä rumbasta selviää edes hengissä.🙄.
Mikkojuhan kirjoitti:
Kiva juttu ja toivois että moni muukin olis eikä asiaa tarvis kenenkään ainakaan kantapäänkautta lähtee kokeileen niin kuin ite tuli tehtyä. Siitä kun ei oo ollenkaan takuita että siitä rumbasta selviää edes hengissä.🙄.
Aika harva oikeastaan selviääkään. Siksi olenkin sinusta hyvin ylpeä.
Pikku-pirpana kirjoitti:
Aika harva oikeastaan selviääkään. Siksi olenkin sinusta hyvin ylpeä.
Kiitos paljon.😊...joo kyllä se niin on.🙂.
- Anonyymi
Viina riittää huumeeksi
- Anonyymi
Hyvä
Leuat lonksuu koksusta
Huomasin taannoin Anonyymi kirjoitti:
Hyvä
Leuat lonksuu koksusta
Huomasin taannoinJa piristä...tai no stimulanteista yleensäkin.🙂.
- Anonyymi
Ehdottomasti punaisia kärpässieniä > ?
- Anonyymi
Ei se ole huume vaan lääkeluettelon kasvi. Iboteenihappo kannattaa dekarboksyloida muskimoliksi jos kokeilla aiot. Samat alkaloidit löytyy myös rusko ja pantterikärpässienestä niissä niitä on vaan enemmän.
- Anonyymi
Jotain kiihdyttävää mutta ehkä ei kuitenkaan. Tuntuu siltä että ne eivät sopisi minulle. Pelkkä nuuskakin tuntuu jo hyvin herkästi minun kohdallani. Psykedeeleissä olisi hulluksi tulemisen riski. Jäljelle jäävät siis rauhoittavat. Diatsepaami olisi oma valintani. Kerran lääketieteellisen toimenpiteen yhteydessä sain nauttia siitä, niin siitä tuli hyvä tunne.
- Anonyymi
Yski nyrkkiin, kun käsi ei nouse suun eteen, vaikka lähes kolmevuotta on kerrottu jo, kuinka yskitään turvallisesti. Tietenkin kättelyä sen jälkeen, koska työ velvoittaa, tapamisissa kättelemään. Näyn ja kuulun, sekä matkustan maailmalla, koska edustan suomen kansaa, ja näin ollen, olen myös, roolimalli...
- Anonyymi
En mitään. Mä en pidä päihtyneestä enkä huumaantuneesta olotilasta lainkaan.
- Anonyymi
Jotain... Haluisin kokeilla kokovirtuaalipukua upeasti rakennetussa elämysmaailmassa. Ja kiitos, ei kuitenkaan mitäån miesten pornopelirakenteita.
- Anonyymi
Hyvässä ja korkeassa asemassa olevan Sanna Marinin kanssa voisi pössytellä yhden kannabistuotteen ja parantaa maailmaa.
AV- Anonyymi
Tää on hyvä valinta. Mukana
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tää on hyvä valinta. Mukana
Ihmiset alkaa kukoistamaan, kun jättävät päihteet
Kuin Immu No se nyt ei maaimaa kaatais ja se nyt sitten riippuu ihan vähän siitäkin kuka sen sitten huumeeks edes luokittelee.🙂.
No ei kyllä yhtään mitään lähestulkoon kaikki perinteiset kun on jo kokeiltu ja näitä uusia muuntohuumeita ei todellakaan tee mieli testata kun on nähny mitä nää testikemikaalit saa ihmisessä aikaan ja kuinka nopeesti. Mä oon jo ihan tarpeeks tähän elämään huumeiden kanssa touhunnu niin että ei vaan enää kiitos kiinnosta pätkääkään.🙂.
Kun näin hypoteettisesti horistaan, niin tietenkin kaikkia!
En mitään, sillä lääkinnällisen puolen kokemuksien perusteella niillä ei ole minuun oletusten mukaista vaikutusta.
En ole ikinä kokeillut mitään huumetta, mutta haluaisin kokea heroiinin. Jäisin varmasti ekasta piikistä koukkuun, joten jätän väliin.
Kyllä rakkaus on paras huume.
- Anonyymi
Huume on laiton päihde onko rakkaus sellainen?
- Anonyymi
Olen kokeillut kaikkia mitä olen halunnut kokeilla.
En oikeasti mitään... En halua pelleillä siitä, ettenkö voisi jäädä siihen jumiin...
Mutta jotain spiidiä vois vetää aina kevät ja syyskiireiden aikaan...jos sillä sais enemmän tunteja vuorokauteen. :oD- Anonyymi
En mitään!
En mitään, ei ikinä!!
Minulla ei ole koskaan ollut mielenkiintoa kokeilla yhtään mitään huumetta eikä se asia ole vuosien saatossa muuksi muuttunut. Pidän itsestäni ja elämästäni liikaa, jotta alkaisin pelleilemään jollain, mikä voisi vaarantaa sen, mitä minulla on puhumattakaan siitä, etten ikinä laittaisi lastani kärsimään päihdeongelmaisesta äidistä.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Missä kokoomuksen naiset?
Hähmäistä ukkotarinaa kuultu koko viikonloppu. Kukaan ei ole kokoomuksessa edes yrittänyt pitää naisten puolta. Jopa1113690Finland is now Petter place
Audin B-ryhmän ralliautolla saatiin kansa voimaan hyvin. Kiitos kokoomus huumoripläjäyksestä.292413Ilman Stadia Suomessa ei olisi kunnon lihajalosteita
HK, Helsingin makkaratehdas, Votkin, mitä näitä nyt onkaan. Böndellä ei ole kunnollisia jalostajia.1442068Toivon että kuulut elämääni
Mutta aika näyttää miten läheisesti. Lupaan kertoa jossain sivulauseessa, kun muutan paikkaa.63995- 45861
En unohda sua
En vaan unohda sua. Eikä se näköjään ole tarkoituskaan. Rakastan sua sitten omalla tavalla kauempaa kun mikään muu ei on30830Mahdatko ymmärtää sitä
Mä en selviä jollei me jutella kunnolla. Tarvitsen sua siihen. Etkä sä voi sitä tietää kun en ole ilmaissut mutta olen61825Jorma Lind kuollut
Ylen uutisankkurina 40 vuotta toiminut Jorma Lind on kuollut 85-vuotiaana. https://yle.fi/a/74-20230265 ARVl on näet5819Kyllä nainenkin voi ottaa yhteyttä
Ja on ihan kiva jos ottaa yhteyttä mieheen. Minä ainakin olisin onnessani jos nainen ottaisi yhteyttä. mies95730- 40717