Emma Nopasta pääsen ihan riittävästi somessa ihailemaan.
En jaksa enkä halua enää katsoa Salattuja elämiä
Anonyymi-ap
6
138
Vastaukset
- Anonyymi
"What you fight, you become." - David Icke. Eli tätä voidaan soveltaa jumalallisen elämänkatsomukseni mukaan siten että ne setit mihin sä assosioidut niin sä lopulta sulaudut osaksi niitä. Loiri sanoi että näyttelijöille voi jäädä rooli päälle niiden yksityiselämään. Tähän peilaten voidaan vetää johtopäätös että jos olet leffoissa tai sarjoissa pahis niin sitten sinusta voi tulla sellainen oikeastikin mikäli et jo valmiiksi ole sellainen.
Mikä Noppa?
- Anonyymi
Emma Nopanen
- Anonyymi
Sil on hyvä peba😋
- Anonyymi
Joo 😊
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta663362Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh433157Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1202610- 432538
- 311953
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271850- 481636
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä851465- 391320
- 821179