Eihän tämä nyt sinällään liity sinkkuuteen, mutta huvittaa vieläkin.
Kerran katsoin telkkua ja koira makasi jaloissani. Unissaan pieraisi ja säikähti. Kovasti nuuhki ja ihmetteli.
Kaikenlaista sitä... kerran vauvelini rupsutteli oikein kunnolla. Samoinen koira juoksi toisesta huoneesta aivan innoissaan nuuhkimaan.
>simiti<
Paras pieru jonka olette nähneet?
11
555
Vastaukset
- Anonyymi
Kissoilla on siistimpi meininki, ei tarvitse haistaa edes pierua kun ilmeestä näkee mitä mieltä ovat.
https://www.youtube.com/shorts/6H5i7GbHAAY- Anonyymi
Haaveilija39 kirjoitti:
Voi vitsi toi video😂😂😂
Tämäkin on hyvä...Jos ihan hiljaisen suhun puoliunessa päästän, ei kukaan huomaa...
https://www.youtube.com/shorts/a2mYjjxab_A
AV Anonyymi kirjoitti:
Tämäkin on hyvä...Jos ihan hiljaisen suhun puoliunessa päästän, ei kukaan huomaa...
https://www.youtube.com/shorts/a2mYjjxab_A
AV🤣😂😂
- Anonyymi
Miten pierun näkee? Eikös se oo näkymätön:
Kyseessä lienee synestesia. Tällaisten ihmisten kerrotaan olevan poikkeuksellisen lahjakkaita.
https://fi.wikipedia.org/wiki/Synestesia- Anonyymi
Olen nähnyt ruskean pierun useasti.
- Anonyymi
tosi jännittävä elokuva tuo Dyyni uusi versio hiedkkamatokoiin
- Anonyymi
huvittavawa että mitä joku tuollsainen hiekkamato tkeer ohjelmassa
- Anonyymi
Tämä varmaan 😂😂😂
https://youtu.be/JHy3u7aDSDw?si=wRVTDlcOLZf0tEmN Mä en tiedä mitä te muut syötätte koirillenne, koska omani ei ole koskaan pieraissut, ei ainakaan mun ollessa paikalla. Sitä en tiedä onko piereskellyt esim. hoitopaikassa, mutta ottaen huomioon tuon että se on viettänyt suurosan elämästään kuitenkin mun kanssa kahden eikä ole tehnyt silloinkaan ikinä noin, niin tuskinpa on sielläkään.
Mun edellinen koirani sieltä noin 16 vuoden takaa kyllä välillä tuhnutteli. Sekin söi kyllä raakaruokaa, mutta todella eri lailla tehtyä kuin nykyinen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791492
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431071No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall194921Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38755- 14680
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21670Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä29663- 37663
Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46607Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17603