Lapin Kansa -lehti Oliko ihan asiallista

Anonyymi-ap

12

811

    Vastaukset 12

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mitä se nainen tuolla hakee. Keskittyisi valtuutettuna asioihin, eikä vaikeuttaisi muiden työtä.

      • Anonyymi

        Taisi nainen lentää nopeasti ulos puolueesta monen valehtelun takia ja hankalan luonteen vuoksi, kokoomus otti vastaan, tuskinpa pärjää kauan sielläkään.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Taisi nainen lentää nopeasti ulos puolueesta monen valehtelun takia ja hankalan luonteen vuoksi, kokoomus otti vastaan, tuskinpa pärjää kauan sielläkään.

        Onnea vain kokoomukselle "mainiosta" saalistaan. Ihan huippu tyyppi, vailla kierouden ja pahantahtoisuuden häivääkään. Niin rehti, kaikessa hyvä, kaiken tietävä ja osaava, tunnollisesti asioihin paneutuva, työnsä hoitava ja ennen kaikkea ystävällinen naishenkilö. Oikein kunnon oikeistolaiset arvot omaava Suomi-neito. :)


    • Anonyymi

      Ihan asiallinen kirjoitus, ehkä hieman negatiivinen

      • Anonyymi

        Kirjoitus täynnä valheita.


    • Anonyymi

      Kepulainen toimittaja. Juttu on kuulemma täynnä valheita ja vääristelyä.

      • Anonyymi

        Oikeassa olet juttu täynnä valheita, toimittaja voisi hakea muuta hommia jossa voi valehdella koko ajan.


      • Anonyymi

        Tuo on vale. Lapin Kansa on kokoomuksen lehti, Alma mediaan kuuluva.


    • Anonyymi

      Lopetin Lapin Kansan tilaamisen. Ei ole luottamusta siihen.
      Lehti on niin negatiivinen Kemiä kohtaan ja tuossakin jutussa toimittaja yrittää mollata Kemin kuntapolitiikkaa.

      • Anonyymi

        Aivan oikein mitäpä sitä tilata, kun jutut tuollaisia ja nyt täynnä valheita ja vääristelyä. Ihme tyyppi tuo nainen joka kokoajan valittaa ja valehtelee.


      • Anonyymi

        Maksoitko sen 1€:n että pystyit lukemaan sen jutun, vai oletko sittenkin Lapin Kansan suuri kannattaja?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Aivan oikein mitäpä sitä tilata, kun jutut tuollaisia ja nyt täynnä valheita ja vääristelyä. Ihme tyyppi tuo nainen joka kokoajan valittaa ja valehtelee.

        Sattuiko persua totuus pahastikin?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun

      Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid
      Maailman menoa
      159
      1061
    2. En jaksa

      Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene
      Ikävä
      44
      727
    3. Kissa eli kivuissa useita viikkoja

      Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.
      Tuusniemi
      128
      666
    4. Minkälainen nainen

      Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi
      Ikävä
      24
      656
    5. Yksi asia sen esti

      Etten antanut meille mahdollisuutta
      Ikävä
      44
      649
    6. Okei, eli olet rakastunut

      Hyvä sinä, niin minäkin.
      Ikävä
      67
      615
    7. Martinan mauton tyyli

      Voi hyvää päivää 🤣 nyt ollaan oltu Muhiksen kanssa Kultareservin avajaisissa suorat housut jalassa ja 500€ korsetti pää
      Kotimaiset julkkisjuorut
      162
      575
    8. Arvaako kukaan?

      "Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni
      Haapavesi
      35
      566
    9. Jos meillä olisi yhteinen koti

      Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal
      Ikävä
      52
      560
    10. Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta

      Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et
      Ikävä
      34
      528
    Aihe