Mistä päättelette että kohteenne on teistä kiinnostunut? Niin moni täällä kuvittelee, että tunteet on molemminpuolisia. Mitä merkkejä olette saaneet?
Mistä tiedätte että kohteenne on teistä kiinnostunut?
15
466
Vastaukset
- Anonyymi
Enpä juuri mitään. En kuvittele enää muuta kuin, että joku haluaa minulle pahaa.
- Anonyymi
Jotakin vihjeitä, jotka varmaan olen ymmärtänyt väärin. Kun ihastuu alkaa ajattelemaan ehkä liiankin optimistisesti.
- Anonyymi
Oman päänsisäisiä tuotoksia ja tuntuu hölmöltä että on kuvitellut ne "merkit" kiinnostukseksi. Ei sitä muuten täällä olisi jos toisella olisi kiinnostusta ollut. Näin järkeni sanoo.
- Anonyymi
Sydämet kommunikoi keskenään
Rakkauden kieli - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sydämet kommunikoi keskenään
Rakkauden kieliHienosti sanottu! Voi kun se olisi noin...
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hienosti sanottu! Voi kun se olisi noin...
Itse en ainakaan ole täällä, seku vain. Yritän jättää hienoisia viestejä mielitietylle, että josko tärppäisi. Ääneen ei uskalla sanoa vaikka toista säännöllisen epäsäännöllisesti näkee. Aina on joku korvat ojossa lähellä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Itse en ainakaan ole täällä, seku vain. Yritän jättää hienoisia viestejä mielitietylle, että josko tärppäisi. Ääneen ei uskalla sanoa vaikka toista säännöllisen epäsäännöllisesti näkee. Aina on joku korvat ojossa lähellä.
Ymmärtämättömän ihmisen kanssa ei voi olla se on mahdotonta
En tiedäkään onko kukaan kiinnostunut siinä mielessä. En lähde enää arvuuttelemaan. Sen verran on mennyt harhaan ja pelleilty tunteilla ajan saatossa.
Jos jotakuta kiinnostaa, niin saa tulla ihan suoraan sanomaan. Muuten olen vain perusystävällinen, enkä elättele minkäänlaisia haavekuvia sen enempää.- Anonyymi
En mitenkään, siksi en lähesty mutta haaveilen kyllä T. Mies
- Anonyymi
Ei mitään mikä olisi tulkittavissa varmaksi merkiksi. Muutama sanamuoto tai lipsahdus pitkällä aikavälillä, jotka olisivat ihastuneen mielessä tulkittavissa molemminpuolisten tunteiden merkiksi... :(
- Anonyymi
pyytänyt ulos, kertonut että on kiinnostunut.
siitä olen päätellyt.- Anonyymi
No mitä teet sitten täällä?
- Anonyymi
Hyvä kysymys. Sitä ei voi tietää, mutta sen näkee! Hän on luonani päivittäin. Hän näytti sen mulle katsellaan ja käsillään😅 😅🤗❤️(yllätysten mies) rakkaani. Hän sai mut hämilleen sillä!! Mutta niiiii söpö ele. Hän stalkkaa ja jäänyt kiinni, mutta oikeastaan hän ei stalkkaa vaan näyttää sen avoimesti.
- Anonyymi
ÖrkkiMörkki ilmestyi minulle unessa ja kertoi että Mitättömyys tahtoisi olla kaverini.
Nauroin itseni kuoliaaksi.
Aamulla heräsin levänneenä kuin olisin nähnyt vain lievästi pahaa unta. - Anonyymi
Se on vaikea selittää. Ensimmäinen merkki oli kun usein juteltiin ja erotessa tuntui kuin "joka askel, jonka otat poispäin musta on kuin kehostaan ois irti, mieli huutaa silti"
Ja sitten oli yksi juttu minkä hän "antoi" mulle. Ja tuntui viihtyvän seurassa. En tiedä jäikö homma molempien saamattomuuteen vai huomasiko hän ettei tykkääkään. Vai oliko vaan sitten immarreltu toisen ihastumisesta ja oli tekemisissä ihan kaverina aina.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark1465335Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p1333448"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?1263309Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m363203Mies, kerro minulle vielä jotakin aivan uniikkia
ja ainutlaatuista minkä vain me kaksi voisimme ymmärtää jos olemme sen kokeneet ja eläneet, jotta ihan varmasti tietäisi432694Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.372265- 222208
Hyviäkin uutisia tulossa, hallinto-oikeus asettaa toimeenpanokieltoon
Hyvinvointitalon työmaa pysähtyy. Rillankivi+energia ja vesi kytkyrahanpesu stoppaa. Tytäryhtiöiden hallitusjäsenet+kon2292046prööt prööt nyt ottaa vihervassaria pattiin!
Korvatkaa R kirjaimet L kirjaimilla ja sanokaa ääneen "Jari Kurri etsii pakoputkiautossaan jarruja".111884Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä?
Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä? Onko se joku suomalainen viihdepläjäys, brittirikossarja, amerikk891795