Virtsa, hiki, hankaumat

Vaikka kohtaisin päältä katsoen kuinka upean mimmin en voi olla ajattelematta nivusvoide mainoksen realiteetteja. Tässäkö tää oli?
10354
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Ihan oikein teille, että saatte semmoisen letun päin näköä!!!

Äänestä
  • Hähää. Just näin.

    Äänestä

Laita Einstein valkovaseliinia. Vitabalans.

Äänestä

Herttailu ja hypsyttely on muutenkin klottusta, bakteerista ja viruksellista hommaa, mutta jos siinä on vielä sukupuolielimet ja peppureikä mukana, niin kamaloitteellistahan se on, vaikka kuinka etukäteen pesis ja puunais. Siinähä ne taudit tarttuu, vaikkois kippurassa.

Ei siitä muuten selviäiskään, mut seksihommissa normaaliajattelu on kytketty pois. On niiku kahedorga pellossa.

Äänestä

Mikä siinä sinua ällöttää? Ihmiskeho on "likainen". Niin se vaan menee. Sitä varten on kehittynyt seksuaalinen halu, että se kumoaisi ja saisi unohtamaan sen, kuinka ällöttävä ihmiskeho itseasiassa on :D

1Äänestä
  • Ei oksella pidä silti elostella. Jos olisi yövoide tai sarisalva niin ei herättäisi mielikuvia. No, vielä ne mainostavat voidetta virtsa, hiki ja hankaumat parempaan seksiin. Koska kehopositiivisuus.

    Äänestä

Jos ei sinulle aito kelpaa kaikkine ominaisuuksineen, niin aina on keinotekoista tarjolla.

Äänestä

Joskus sitä miettii, miten epärealistinen kuva joillain on ihmiskehosta. Ihminen tuottaa sylkeä, hikeä, virtsaa, ulostetta, naiset vuotaa verta säännöllisin väliajoin.. En edes viitsi aloittaa synnytyksestä. Kaikki ihan luonnollisia kehon toimintoja.

Hyvällä hygienialla ja terveydestään huolehtimalla voi minimoida esim hajuhaittoja, mutta eroon näistä ihan tavallisista toiminnoista ei pääse koskaan. Deal with it.

Äänestä

Elämä on paskakeissi. Sitten kuolet.

1Äänestä

Minusta siinä mainoksessa jalat yhdessä olevat oletettu nainen oli aika nätisti. Btw.

Jos se oli se vagisan mainos, mitä tässä takaa ajellaan..

Iho vasten ihoa ja mika thaansa kosteus, ilman mitään liukastetta.... eihän se hyvää tee.

Ei edessä, eikä takaa...

Menikö mainoksesta nyt jonkun palstasedän fantasiat ihan sekaisin? Kuvitelmat ei voi toteutua? Elämä pilalla? 😃

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vaikka kohtaisin päältä katsoen kuinka upean mimmin en voi olla ajattelematta nivusvoide mainoksen realiteetteja. Tässäkö tää oli?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu