https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/224b8285-4b0e-4ddb-af84-03ac011ce814
Ehkäpä Saija löytää nyt jonkun kiltin ja kunnollisen miehen kun tietää ettei tuollaisten lipevien tyhjännaurattajien kelkkaan kannata lähteä :)
-harmiseikirj-
Surkeat vitsit lakkasivat naurattamasta
7
222
Vastaukset
- Anonyymi
Rouva on 42 vuotta vanha, vaihdevuosi-ikäinen. Miehet joilla siihen on varaa, eroavat kumppanista jonka seksuaalisuus on päättynyt tai päätymässä ja valitsevat tilalle paljon nuoremman.
- Anonyymi
Vaihdevuosien ja ikääntymisen vaikutus seksuaalisuuteen on hyvin yksilöllistä. Jotkut kokevat vaihdevuosien vaikuttavan seksuaalisuuteensa myönteisesti, kun kuukautiset ja niihin mahdollisesti liittyvät oireet jäävät pois, eikä raskauden pelkoa ole.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vaihdevuosien ja ikääntymisen vaikutus seksuaalisuuteen on hyvin yksilöllistä. Jotkut kokevat vaihdevuosien vaikuttavan seksuaalisuuteensa myönteisesti, kun kuukautiset ja niihin mahdollisesti liittyvät oireet jäävät pois, eikä raskauden pelkoa ole.
Mutta lähes kaikki katkeroituvat koska seksuaalisuutensa loppuu, josta seuraa ero.
- Anonyymi
Vaihdevuosi-ikä on 52v, ei vielä 42v.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vaihdevuosi-ikä on 52v, ei vielä 42v.
Menopaussi on keskimäärin 51 vuotiaana. Silloin vaihdevuodet ovat jo loppuneet 12kk sitten. Vaihdevuodet voivat kestää jopa 10 vuotta.
Ettei vaan Sami ole mennyt muita naisia naurattamaan. Siitä voi tulla ero.
Itsekin yritän olla mahdollisemman tylsä näiden kirjoitusten kanssa.- Anonyymi
Todellinen elämä on itsessäänkin surkuhupaisa vitsi.
Tuo on jo hyvä vitsikin, perustuu todellisuuteen: jos haluaa turvata omaisuutensa: parempi kahlita johonkin riittävän suuren kerrostalon rakenteisiin.
Autotkin kannattaa hitsata kaikkin mettallirankenteisiin kinteästi mitä kiinteistöstä löytyy..
Jos itsensä varastamisen eli kinappauksen haluaa estää: kannattaa valla itsensä jalka talon perusbetoniin kiinteästi kiinni..l
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2422111- 1881627
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461282Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50992- 41816
- 14790
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30771Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21750Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .24735Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46637