Saako jostain suomalaisesta kaupasta/verkkokaupasta monikerroshöyrykattiloita ostettua? Sellaisia, joissa olisi vähintään 3 höyryosaa? Hakukone antoi kaksi riviä tulosta, eivätkä olleet mitä edes hain.
Monikerroshöyrykattiloita?
4
210
Vastaukset
- Anonyymi
Vaikka Tokmannilta, noita voi pinota päällekkäin niin monta kuin haluaa.
https://www.tokmanni.fi/hoyryosa-opa-mari-kattilaan-3-0-l-6412450157304
Minulla on 3-osainen, tavallinen kattila mitä voi käyttää yksinään, puurokattila ja tuo höyryosa.- Anonyymi
Täytyykin alkaa suunnittelemaan. Onkohan tuo 18cm sisä vai ulkomitta? Oman kattila on reunasta reunaan 19,5 cm ja sisältä noin 18,3 cm.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Täytyykin alkaa suunnittelemaan. Onkohan tuo 18cm sisä vai ulkomitta? Oman kattila on reunasta reunaan 19,5 cm ja sisältä noin 18,3 cm.
Nyt kiireesti toimeksi, ainakin Tokmannilla näyttää olevan kaksi kappaletta koko Suomessa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Täytyykin alkaa suunnittelemaan. Onkohan tuo 18cm sisä vai ulkomitta? Oman kattila on reunasta reunaan 19,5 cm ja sisältä noin 18,3 cm.
Kannattaa ostaa samaa sarjaa kaikki niin ei tarvitse arpoa, ei kattiloita ole koskaan liikaa. Minulla on sisähalkaisja 22cm, sama kuin Kotikulta sarjassa, vaikka on tuota Mari sarjaa.
https://www.tokmanni.fi/hoyrykattila-kotikulta-3-l-2-1-l-6416485667128
Nyt ei näytä oleva myynnissä missä olisi kaikki kolme samassa, kattila, haude- ja höyryosa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 754351
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans1104089BOIKOTOIN - Ei mitään Suomi.fi postilaatikoita käyttöön
Ainakaan minulle! Vai että pitäisi alkaa siellä käyädä katselemassa tammikuusta 2026 siis periaatteessa päivittäin että1632844Surullista
Että menetit sen naisen , tosi surullista ja vielä oman tyhmyyden takia ,ymmärrän että se on masentavaa582537Muuttunut käytös
Onko kaivattusi käytös muuttunut? Tiedätkö mistä se johtuu? Haluatko kertoa, mitä tapahtui?672387- 1382194
Väkeä oli liikkeellä
Nyt leijutaan pilvissä. Kun eläinpuistossa oli porukkaa 😆😆 Olihan siellä kun ilmaiseksi pääsivät. Eiköhän se juuri sik422097- 501993
Lasse Lehtonen vaatii persuja pyytämään anteeksi aasialaisilta
Persut ova romahduttaneet Suomen maakuvan parissa päivässä negatiiviseksi rasismillaan ja se alkaa vaikuttamaan jo Suome521951Kummallista
Oletteko koskaan ihastuneet ihmiseen, joka ei ulkonäöltään vastaa ollenkaan ihannettanne?561742