Saako jostain suomalaisesta kaupasta/verkkokaupasta monikerroshöyrykattiloita ostettua? Sellaisia, joissa olisi vähintään 3 höyryosaa? Hakukone antoi kaksi riviä tulosta, eivätkä olleet mitä edes hain.
Monikerroshöyrykattiloita?
4
189
Vastaukset
- Anonyymi
Vaikka Tokmannilta, noita voi pinota päällekkäin niin monta kuin haluaa.
https://www.tokmanni.fi/hoyryosa-opa-mari-kattilaan-3-0-l-6412450157304
Minulla on 3-osainen, tavallinen kattila mitä voi käyttää yksinään, puurokattila ja tuo höyryosa.- Anonyymi
Täytyykin alkaa suunnittelemaan. Onkohan tuo 18cm sisä vai ulkomitta? Oman kattila on reunasta reunaan 19,5 cm ja sisältä noin 18,3 cm.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Täytyykin alkaa suunnittelemaan. Onkohan tuo 18cm sisä vai ulkomitta? Oman kattila on reunasta reunaan 19,5 cm ja sisältä noin 18,3 cm.
Nyt kiireesti toimeksi, ainakin Tokmannilla näyttää olevan kaksi kappaletta koko Suomessa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Täytyykin alkaa suunnittelemaan. Onkohan tuo 18cm sisä vai ulkomitta? Oman kattila on reunasta reunaan 19,5 cm ja sisältä noin 18,3 cm.
Kannattaa ostaa samaa sarjaa kaikki niin ei tarvitse arpoa, ei kattiloita ole koskaan liikaa. Minulla on sisähalkaisja 22cm, sama kuin Kotikulta sarjassa, vaikka on tuota Mari sarjaa.
https://www.tokmanni.fi/hoyrykattila-kotikulta-3-l-2-1-l-6416485667128
Nyt ei näytä oleva myynnissä missä olisi kaikki kolme samassa, kattila, haude- ja höyryosa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24045281Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011223Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy17610821Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369691Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858498Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236501Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok02850Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys282202- 321485
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261470