Nössöt ja vässykät jäävät Suomeen
Rohkeat matkustavat kesällä Välimerelle
9
285
Vastaukset
- Anonyymi
Suomen lyhyestä kesästä pitää nauttia silloin kun voi.
Talvella sitten lämpimiin maihin - Anonyymi
Espanjassa toivotetaan turistit hevonkuuseen.
- Anonyymi
Toivattavasti tulevat Suomeen, että saadaan talous nousuun🌞
- Anonyymi
eloapinoille🙉🐒🐵 täydellinen loma
https://www.kouvolansanomat.fi/teemat/7325398 - Anonyymi
Moni palaa sinkkiarkussa kun helle tappaa
- Anonyymi
Aika harva suomalainen kuolee lomamatkallaan. Mutta tänä kesänä ei ole kyllä sään puolesta tarvinnut matkustaa etelään kun täällä Suomessakin on ollut sopivan lämmintä.
Talvella sitten eri tilanne. - Anonyymi
Nyt olisi Välimerellä sopivat 30 astetta🌞. Pääsisi sinne Suomen sateista🌧
- Anonyymi
Ota vuoteesi ja käy. Vähemmän sanoja enemmän tekoja. Työkaveri muutti vuosia sitten Espanjaan karkuun Suomen ilmastoa kun hänellä talvisin paheneva ihosairaus.
- Anonyymi
LISÄÄ VAURAUTTA SUOMELLE 🌝🛩
"Kansainvälinen lentomatkustus Suomeen on alkanut elpyä.
Keski-Euroopan paahtavien kesien seurauksena syntynyt uusi matkailutrendi ”cool vacations” tuo yhä enemmän matkustajia kaikkialle Pohjoismaihin"
YLE
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614388KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1503187Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482502Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?512435- 982115
- 241883
- 231632
- 301616
- 1611484
- 341253