Missä kampaamossa on Kempan parhaat kampaajat tai siis parturit. Muutin just Kemijärvelle. Kuulin että monensortin kähertäjää ja tukan leikkaajaa, taikuria löytyy. En tykkää änkyreistä enkä olen paras, tiedän kaiken kampauksista. Haluaisin hyvän, rehellisen ja empaattisen kampaajan. Kertokaa kokemuksia.
Mikä on paras kampaamo Kemijärvellä
17
733
Vastaukset
- Anonyymi
Onko siellä useampikin?
- Anonyymi
On monta hyvää. Nuoria jo paljon. Uudet tuulet. Kotilappi lehdykäisen vieressä parhaat. Nättejä ja taitavia naisia, sinne äijät. Ja näen siellä uuden ajan Kempan naisia kaunistumassa. Siellä ei haukuta muita ihmisiä.
- Anonyymi
Näitä kannatusmittauksia esiintyy joskus muissakin kaupungeissa. Todennäköisesti aloitus on lähtenyt paikallisesta kampaamosta.
Nämä ovat hyvin arveluttavia, koska siinä saattaa lähteä kampaamoilla keskinäinen toisten kampittaminen.- Anonyymi
Hah hah ja höpö. Olisi mukava kuulla miksi aloittaja viittii tulla asumaan Kemijärvelle. Kutrit kuntoon Heikkisen polkupyörän päällä ja Savukoskelle baariin, Lyytin pubiin. Matkalla poronpurijoiden torakylään voi käydä Posiolla laittaan muikkua sumppiin. Takkutukka
- Anonyymi
Hyviä on joku, keskitasoa kaksi ja muista ei kannata puhua mitään. Hikisiä emäntiä ja yksi yrmy ukko. Repikää siitä. Älkää hiuksia.
- Anonyymi
Ei Kemijärvellä ole ja tarvita kampaamoita. Asukkaat harmaantuneita vanhuksia.
- Anonyymi
Lähin Rovaniemellä,on mistä valita. Kemijärvellä p…a palvelu ja laatu
- Anonyymi
Laskeudutaampa maanpinnalla. Katseleppa ympärillesi, eiköhän Kemijärven kampaamoiden taso riitä taso riitä aivan hyvin. Kannattaa katsella onko ne miehetkään niin korkeatasoisia jotka arvostelee.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Laskeudutaampa maanpinnalla. Katseleppa ympärillesi, eiköhän Kemijärven kampaamoiden taso riitä taso riitä aivan hyvin. Kannattaa katsella onko ne miehetkään niin korkeatasoisia jotka arvostelee.
Miehet?
- Anonyymi
Mulla on tukka nahkaa ja ajan mersulla
- Anonyymi
Tämä ketjuhan on avattu että päästäisiin taas joitakin yrittäjiä mollaamaan, kemijärviläiseen tyyliin. Itse asun muualla, mutta Kemijärvellä käytän paikallisia palveluita.
Yrittäkää tukea yrittäjiä niitä tarvittaisi Kemijärvellekkin paljon enemmän. - Anonyymi
Trimmataanko missään muna- ja perskarvoja?
- Anonyymi
Ruotsin puolella.
- Anonyymi
Minä kävin kesällä yhessä. Ihana naaras hiero päätä jotta jysähti. Hiukset leikkasi ja kutitti korvasta kivasti, huulilla. Virläki jäpöttää.
- Anonyymi
Seksiä, seksiä ja pyllyn puristelua. Sitä se kampaamo on ennen vanhaan ollu. Isä kerto. Ei oo enää.
- Anonyymi
Pulisonki on paras parturi. Leikkaus kestää ja maksaa mutta on sen arvoista.
- Anonyymi
Jos oltaisiin suvaitsevaisempia, voitaisi tänne saada monen alan yrittäjiä mitä muualla Suomessa on. Tietenkin ikääntynyt väestö on monen esteenä.
https://www.city.fi/suhteet/anaalin+valkopesu/2447
Ei mikään estä vanhempiakaan nuortumasta.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
20v on otettu kiinni
Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.38013483Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä
kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju524276S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä
Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam1094103Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa
Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu364040Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin
Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko633891- 853344
- 1053222
Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt
viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta643218IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?
16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan1453169Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e1602921