Naisten ei tarvi vonkata seksiä koskaan.

Miesten pitää vonkata niin se on.
15370
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

En ole koskaan vonkannut. -mies

Äänestä

Riippuu varmaan ihan ihmisestä, että tarviiko ikinä vonkailla vai ei. Ei se mikään miehille langetettu vitsaus ole, vaan joillekin ihmisille joille ei vonkaamatta anneta.

Entinen Eivori

Äänestä

Miehet ätmejä? Niinhän nää asiat yritetään ylösalaisin myllätä. Olen kyllä pettynyt siihen miten maailmantapahtumien kulku on miesten käsissä. Pidetään kuitenkin mielessä se että naiset ovat miehiä viekkaampia koska ne hallitsee tunnepuolen paremmin.

Sitten salaliittoa: Jos eliitti masinoi psykopaattispiirteisiä naisia johtoon (kuten WEF ja sen "young global leaderseja"), niin turmion tie voi jopa syventyä entisestään. Suomikin on saanut siitä jo osansa. Ai niin, eikös Putinkin kuulu niihin? Ja Macron. Näennäisesti vastavoimia toisilleen, vaikka ovatkin saman kasvatuslaitoksen tuotoksia.

Äänestä

Nuorena vaimo usein kraivelista kii ja ohjas mut makuuhuoneeseen :-*

Gubbe 75

Äänestä

Nuorena vaimo usein kraivelista kii ja ohjas mut makuuhuoneeseen :-*

Gubbe 75

Äänestä

Kaikille löytyy tässä maailmassa joku kenen kanssa ei kummankaan tarvi jatkuvasti vongata 😌

1Äänestä

Nainen voi kiusoitella miehiä kertomalla olevansa kiimas 😇

Äänestä

Naiset vonkaa hellyyttä ja miehet tarjoo kovaa keppiä.

Äänestä

Vonkaamalla jää aina ilman.

xLiner

Äänestä
  • Paitsi jos on rakas, komea ja kohtelias 💋

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Paitsi jos on rakas, komea ja kohtelias 💋

    Ei helkkarissa... "Hei oikeesti, anna ny, en oo saanu x,xx aikaan pildee..." Toinen: "no okei, äkkiä sitten."

    xLiner

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Ei helkkarissa... "Hei oikeesti, anna ny, en oo saanu x,xx aikaan pildee..." Toinen: "no okei, äkkiä sitten."

    xLiner

    Voin melkein satavarmasti sanoa, että seksielämä ja suhde on entinen tuollaisen vonkauksen jälkeen. Mua ei kiinnosta enää koskaan se tyyppi.

    xLiner

    Äänestä

Seksin vonkaaminen on surkea juttu, sitä ei kannata tehdä ikinä koskaan. On nimittäin tosi turn off.

Äänestä

Onhan se varmaan onkelmallista, että miehet joutuvat tekemään noin.
Väkisin siitä joillekin tulee akressiivinen fiilis.

Mutta vaikka alkuun toisen huomioiminen kankertelisi, niin sitä kannattaa koettaa, jos se vaikka auttaisi. Ja voihan se olla, että karkausvuotena ei tarvitse leninkikankasta ostaa naiselle. 😄

Ps. Pikku G:lle terveiset...🖕

Äänestä

Enpä kyllä allekirjoita. Eivät kaikki miehet halua seksiä. Tosin fiksu ei ikinä vonkaa, mutta ilman on oltu ja puutteessa kärvistelty, kun miehellä ei ollut haluja.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Miesten pitää vonkata niin se on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu