Mitä ovat tehneet minusta ENKELIN ja en minä ole edes ollut kenenkään miehen kanssa tuon KÄRÄJÄN jälkeen.
Ei ENKELIT JUO VIINAA eikä käy miehissä.
ENKELI on nainen joka hyvin on kiltti ja uskollinen miehelle joka on myös ENKELI.
En minä kyllä tiedä, että onko TUOLLAISTA ENKELI MIESTÄ EDES OLEMASSA.
Minä olen vielä mennyt värjäämään hiukset ja tilannut vielä lisää hiuksia niin minä voin kokeilla UUTTA TYYLIÄ.
Helvetti minä tilasin vielä SEMMOSET HOUSUT JOITA ENKELIT ei edes käytä.
Minä katsoin, että ne housut sopivat hyvin uuteen tyyliin jossa ei tarvi olla niin KUNNIALLINEN, mutta olin unohtanut koko ENKELI asian.
Ehkä minä voin KOTONA, MÖKILLÄ ja METSÄSSÄ KÄYTTÄÄ, kun menen HILLAAN, MUSTIKKAAN TAI PUOLUKKAAN.
En mene kyllä toista kertaa sinne hillaan jonne helvetti tuli varmaan kaikki RAJAVARTIOLAITOKSEN autot ja miehet jotka oli työvuorossa.
Minä sanoin muoreille, että: Voi vittu minä en kyllä lähe teidän kanssa toista kertaa tänne hillaan, koska minä en edes tiedä oliko joku tuttu ja jos oli niin minun pitää RÄMPIÄ tuonne toiseen päähän jänkää niin minä näytän muka AHKERALTA ja KOVALTA HILLASTAJALTA ja en minä tullut poimimaan, kun sen verran että saan PIIRAKKA MARJAT.
5 litraa jouduin keräämään ja sanoin, että: OLI IHAN TÄYNNÄ KELTAISIA ISOJA HILLOJA!
Korpi hillat on IHAN ERI HILLOJA, kun TAVALLISET HILLAT.
Valakat on myös hilloja, mutta en ole edes ajatellut että olisko niitäkin täällä.
Pakko ottaa exä ja hänen kunniallinen vaimo avuksi.
2
131
Vastaukset
- Anonyymi
Presidentti tason hilla-reissu, mutta olenhan minä sentään Presidentti STÅHLBERGIN, RYTIN JA MANNERHEIMIN sukua.
Harvemmin kyllä 3 Presidentti sukua on samalla mättäällä PERSE PYSTYSSÄ.- Anonyymi
Kai minä saan käyttää SUVUN MIEHIÄ APUNA, koska STÅHLBERGISTÄ tuli Suomen ensimmäinen Presidentti 100vuotta ennen, kuin MINUSTA TULI VANHEMPI PANOSTAJA.
RISTO RYTI oli myös PRESIDENTTINÄ tuomittu ja joutui VANKILAAN vähän samasta syystä, kuin minä!
Mannerheimin KUNNIAKIRJAT ovat KUNNIANLOUKKAUKSIA, koska HÄN EI OLLUT POLIITTINEN HENKILÖ.
Minä voin EDUSTAA SUKUANI, mutta HEISTÄ EI KYLLÄ KUKAAN VOI EDUSTAA MINUA EIKÄ HE SAA EDES MAINITA, ETTÄ MINÄ OLEN HEILLE SUKUA JOS MINÄ KIELLÄN.
OLEN HEITÄ YLEMPÄNÄ JA MINÄ EN TYKKÄÄ, ETTÄ ENSIN HAUKKUVAT SELÄN TAKANA JA JOS SAAVAT JOTAIN HYÖTYÄ NIIN OVAT ENSIMMÄISENÄ LEUHKIMASSA, ETTÄ: TUO ON MINUN SUKULAINEN!
Isä ja äiti kyllä saa sanoa, että: Tuo on meidän VANHIN TYTTÖ.
Lapset eivät saa SANOA, ETTÄ: TUO ON MINUN ÄITI!
Eivät saa sanoa, koska EN HALUA ETTÄ MINUT YHDISTETÄÄN HEIDÄN ISIIN JA HEIDÄN SUKUIHINSA!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 405785
Australia, Britannia ja Kanada tunnustivat Palestiinan
Aikooko Petteri Lapanen pysytellä persujen ja uskovaisten panttivankina ja jättää Suomen historian väärälle puolelle?765351Maataloustuet pois
Jokainen maksakoon harrastuksensa itse. Eihän golfin peluutakaan maksa yhteiskunta.2475241Joko alkaa menemään tajuntaan tämä yliluonnollinen yhteys?
Varmaan pikkuhiljaa. Muista olla kiltisti ❤️474650Kohtalokas laukaus
IL 20.9.25 "Ihminen kuoli baarin edustalla Kajaanissa Poliisi ei epäile tapauksessa rikosta." "Kajaanin keskustassa on k274526Työeläkkeen saamiseksi olisi tehtävä töitä
Meillä on Suomessa iso joukko ihmisiä, joilla olisi vielä työkykyä jäljellä, mutta joilta puuttuu arjesta mielekäs tekem1693892- 1313399
Muistattekos kun Sannan aikana suomalaisten varallisuuteen lisättiin viidennes
Köyhät voittivat eniten mutta rikkaimmat kuitenkin köyhtyi!283106Joulukinkku NYT
Sian kankuista tulee vielä pula. Nyt on oikea aika hankkia joulukinkku.233095Sählyhallitus 2023-2025, mailat heiluvat, mutta pallo karkaa kulmaan
Salibandy on organisoitua. Sähly on taas sitä, kun joku tuo mailat ja palloja on ehkä yksi. Sitä tämä hallituskin on: pe42441