Joten minä menen mökille ja soitan sieltä sekä sanon, että: Poliisit vois tulla vähän katsomaan tätä touhua tänne.
Poliisit tulee niin minä olen kamojen kanssa pihalla valmiina. Minä näytän KESKARIA ja voin kysyä, että: Jos minä imasen niin pääseekö kotipihalle, koska en minä viitsi rajalta asti kävellä kotia, mutta jos en pääse niin äitini varmaan hakee ja kysyy, että: Mitähän te nyt olette keksineet?
Minä voin sanoa, että: Minä vain katsoin POLIISIEN REALITY SARJAA ja minä ajattelin kokeilla, että toimiiko HEIDÄN HYVÄT VINKKI VITOSET ELI KESKARIA NÄYTTÄMÄLLÄ PÄÄSEE MIEKKA-TAKSILLA KOTIA MÖKILTÄ.
Mökille pitää mennä omalla kyydillä.
Se MIEKKA-TAKSI pitää tilata täällä METSÄÄN
Anonyymi-ap
0
173
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke592862- 1252070
- 921778
- 1631375
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?731341- 631299
- 731201
- 691122
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂731059Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t331007