Savorinen haukkuu Valtaojaa

Savorinen tekee pilkkalauluja Valtaojasta. Kaiken lisäksi Savorinen vaan paasaa tutkimuksista mitkä muuttuvat huomenna toisiksi. Savorinen on umpiluuseri joka ei tiedä tähtitieteestä yhtään mitään,
2185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olen hieman surullinen tästä tapauksesta.

Mutta kai hän on edes varoittava esimerkki, jos ei muuta.

Äänestä

Savorinen on selvästi älyllisesti jälkeen jäänyt ja kun oikeat tutkijat eivät mitenkään noteraa häntä, niin lapsellinen itkupotkuraivarihan siitä tulee.

Valtaoja tai Enqvist (toinen Savorisen "vihollinen") eivät korvaansa lotkausta jälkeenjääneelle pellelle, jonka fysiikan "tietämys" on kaikki oman usvaisen ajukuupan tuotetta.

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Savorinen tekee pilkkalauluja Valtaojasta. Kaiken lisäksi Savorinen vaan paasaa tutkimuksista mitkä muuttuvat huomenna toisiksi. Savorinen on umpiluuseri joka ei tiedä tähtitieteestä yhtään mitään,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu