Nyt on tuottoon vihdoinkin paneelit tuota ja pörssi sähkö on halpaa ja sitä ei mee
Olis saanut tuottoon tulla marras maailskussakin mutta ei silloin sähköl menn
Onneksi kuitenkin pörssi hinta oli mulla noi 2c kwh kwskimäärin
Hei nyt tulee sähköp
7
277
Vastaukset 7
- Anonyymi
Marraskuussakin on joitain aurinkoisia päiviä, toki päivä on jo silloin lyhyehkö, mutta viileä ilma kompensoi kivasti. Maaliskuu taas on yksi parhaista kuukausista; viileä ilma, lumen heijastus ja sähkölle kova kysyntä. Sähköyhtiö lähettää mulle taas kohta rahhoa...
- Anonyymi
Niin saan sillä aina mammasharjarjqnnladattu ei muuta
- Anonyymi
Marraskuussa pöivä aika lyhyt ja aurinkoisia pöiviä vähemmän kun sormia kädessä
Höpö,juttuja että ne komoensoisi muuta kun hammashrjan latausta
- Anonyymi
Mitä baahtoo,en tunne sua en mä suo ole kukaan haukkunut t vainoharhainen olet
Joillakin ei ole muuta vaihtoehtoa kuin olla köyhä kokoomuslainen. Joka luulee olevansa miljonääri ja sitten toinen vaihtoehto on kommari.
Joillakin ei ole muuta vaihtoehtoa kuin olla köyhä kokoomuslainen. Joka luulee olevansa miljonääri ja sitten toinen vaihtoehto on kommari.
Muitakin vaihtoehtoja muuten löytyy
vaihtoehtoja muuten löytyy
Kilpailukyvystä ollaan niin huolissaan että viedään köyhiltä tuhkatkin pesästä kun han rikkaat saa rahansa
Kukaan ei ole huolissaan työlöisperheiden onnesta.
Paitsi SDP ja vasemmistoliitto
Asia on tosi
Äänestä - Anonyymi
Joko latatatte sähköautojen yöllä paneeleista täysin ilmaiseksi
- Anonyymi
Sähköautot voi ladata yöllä ilmaiseksi
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791366
- 851263
- 1021003
- 48849
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40743Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83609Leski ja Volvomies
Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..7546Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30538Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44512