Tupakointiaskin varoitus!

Anonyymi-ap

Tupakointi voi tappaa syntymättömän lapsesi! APUA en tiennyt, että mulla on syntymättömiä lapsia.
Hitto! Taas menee elareita hirmuna!

>simiti<

4

122

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kyllä se varmaan tupakoitsijan tappaa varmemmin. Sydän- ja verisuonisairauksiin, tervainen paksu veri tai syöpä, keuhkojenahtaumatauti COP.

      Toki noi sairaudet voi tulla tupakoimattomillekin.

      Että sikäli.

      Jasu

    • Anonyymi

      Montakohan potentiaalista lasta menee viemäristä alas per vetäisykerta? Se on jotain out of this world. Itseänihän ei haittaisi millään tavalla vaikka olisin täysin steriili siinä mielessä että olen aina yksin.

      Steriiliys voisi silti muuten aiheuttaa ongelmia kuten hormonitasapainon häiriöitä, mielialan laskua jne. Ps. Vedin viimeksi sunnuntaina. Tiukkaa tekee.

    • Olen elokuvissa nähnyt kun usein imetään röökiä sukupuolijutskien jälkeen. Se on siis ehkäisykeino.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tunnusmerkkejä Kaivatulle

      Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt
      Ikävä
      65
      1290
    2. Uskaltaako tässä luottaa siihen että

      Ehkä rakastetaan toisiamme?
      Ikävä
      107
      1213
    3. Miehen ja naisen ystävyys

      Mitä järkeä on miehen ja naisen ystävyydessä jos toinen ajattelee toisesta enemmän= on rakastunut ja toivoo yhdessä oloa
      Ikävä
      146
      916
    4. Oletko nainen enää täällä?

      En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv
      Ikävä
      64
      883
    5. Pidätkö itseäsi varattuna

      Kaivatullesi?
      Ikävä
      75
      858
    6. Rakastan sinua

      Anteeksi että epäilin sinua.. ❤️
      Ikävä
      58
      731
    7. Naisten top-5 red flagit

      1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel
      Ikävä
      109
      722
    8. Pyydetään tiedonantoa "hyvinvointitalo"-hankkeen nykytilanteesta

      ja aikataulusta. Odotetaanko uutta hallinto-oikeuden päätöstä. Hallinto-oikeushan antoi teknisenlautakunnan lupajaosto
      Pyhäjärvi
      103
      682
    9. Mitähän meinaat

      Vai meinaatko mitään kohtaamisen suhteen?
      Ikävä
      43
      626
    10. 78
      611
    Aihe