Humaloideja on olemassa

Minulla on useita humaloidien sieppauskokemuksia.

Viime lauantaina kolme humaloidia tuli ulko-ovelleni ja ottivat väkisin minut mukaansa.

Sieppauskokemuksesta minulle tuli kolmen päivän täydellinen muistinmenetys!
21313
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Poliisit, no ei vainen kerro vähän enemmän esim. mistä heräsit miltä ne näytti, kun avasit niille oven yms. yms.

Äänestä

HUMANAKKEJA!!!!! APUVA! IIK LOL XD UFO UKKOJA, MARSSILAISIA!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miehet maistissa kirjoitti:

Minulla on useita humaloidien sieppauskokemuksia.

Viime lauantaina kolme humaloidia tuli ulko-ovelleni ja ottivat väkisin minut mukaansa.

Sieppauskokemuksesta minulle tuli kolmen päivän täydellinen muistinmenetys!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu