ressiä ja patoutumia...........
1. huutaminen..AAAAAAAAAAAAARGHHHHHHHHHHHHh
2. Pelata tekkeniä...turpiin vaan menetelmällä..
3. Hommata nyrkkeilysäkki....eli eikö läiskimään vaan....tehokkaampi viel kun laittaa säkkiin henkilön kuvan kuka harmaita hiuksia aiheuttaa...
että tällaista tänä aamuna.....=:0))))))))))
Kolme hyvää tapaa poistaa........
7
1072
Vastaukset
- Alien-8
kova nyrkkeilemään;))?Minä kyllä saan pahan oloni purettua raskaalla työnteolla,mutta jos sellaisen säkin hankkisin,tulisi siihen naaman kohdalle erään poliitikon kuva;=)
mä yleensä pelaan sitä tekkeniii...mut jos säkin hommaisin siin olis ex ukon kuva,,,,,,hah....=:0))))))))))
- dansku-29
mulla se säkki tossa roikkuu ja ollutkin monta vuotta kovassa käytössä, mutta onneksi ei ne ihmiset tiiäkään ketä säkiksi oon kuvitellu, ei mitään :))) se on helppo hymyillä ja hymyillä, kun kotoo löytyy jokin mihkä raivon purkaa :)))
- dansku-29
BBrunetti kirjoitti:
mun kans varmaan pitää se hommata...=:)))))))))
kannattaa, tekee ihan hyvää noin kunnon päällekin, se sillee monipuolinen joka suhteessa, mutta mielummin mä purkaisin raivoni seksiin, oho et sillee :))
- Silja
,,,
Ketjusta on poistettu 20 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101104
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82824Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede18649Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat264616- 76590
- 104574
- 54547
- 26522
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.49513- 47437
