Tässä olisi aikomus vaihtaa auto nykyisestä mazda familia:sta - Toyota corolla vm.2000 Olevaan autoon.Kysymys siinä onkin nyt, että kun tuli ostettua mazdaan hyvät talvirenkaat ja voisi kuulemma Vaihtaa liikkeen puolesta nämä Mazdan vanteet sinne corollaan ja ne corollan vanteet tulisi sitten taas mazdaan. Eli Mahtaako nämä mazdan 14" peltivanteet käydä suoraan corollaan? jako on kummassakin tuo 4*100 Eli jaon puolesta ainakin pitäs käydä.
Kiitoksia kaikille jo etukäteen.
käykö
Vanteet?
1
312
Vastaukset
eturengasta, ja tarkasta että keskireijän ympärille ei jää tyhjää, (siis keskireikä samaa kokoa), jos rengas ei näytä olevan liian sisällä, tai ulkona ni sit voit luottaa 99% varmuudella et pystyy vaihtaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101084
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82814Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat264596Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede17585- 65531
- 93531
- 26512
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.47491- 43476
- 47437