Osaako kukaan kertoa, onko faktaa vai fiktiota, että intiaaneilla ei ole ihokarvoitusta?
Linkitkin tervetulleita!
Intiaanien ihokarvoitus
6
6824
Vastaukset
- asdfghj.
Miehillä ei ole partaa, mutta muuten samoin kuin yleensä.
- Auringonkukka.
tietty ihokarvojakin,mutta ei sellaista kuin suurimmalla osalla muista roduista. Mitään karvarintoja ei intiaaneista löydy...hmm..mikä ehkä tekeekin osittain intiaanimiehet niiiin herkullisen näköisiksi(en tykkää rintakarvoista!).=).
Mutta tiesitkö että intiaaneilta puuttuu myös kaljuus geeni? Intiaanit eivät siis myöskään kaljuunnu.=).
Maailman kaunein kansa!- me taas
valkoihoiset ikäännymme kauniimmin.sama juttu myös mustalaisila.nuorena kauniita,vanhana hirveitä haahkoja.
- Anonyymi
me taas kirjoitti:
valkoihoiset ikäännymme kauniimmin.sama juttu myös mustalaisila.nuorena kauniita,vanhana hirveitä haahkoja.
samoin espanjalaiset sekä naiset että miehet,viiskymppisinä satavuotiaan suomalaisen näköisiä
- Anonyymi
En ole ikinä nähnyt intiaania joten kuullostaa fiktiolta niiden olemassa olo.
- Anonyymi
Poslareita ovat inkkarit.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.888077Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m906084Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,875567Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot685501Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1134740Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1232498Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys362218Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol71354Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e51349Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa441190